Lyžování, skialpinismus a snowboarding

Široká nabídka sjezdových lyží, včetně půjčovny a testování

Veškeré vybavení pro sjezdové lyžování

Velká nabídka vybavení pro skialpinismus

Snowboardy, vázání, obuv a množství doplňků

Vlastní servis lyží, skialpů a snowboardů, bootfitting

Pořádání kurzů lyžování, skialpinismu a snowboardingu

Co teď u nás frčí

Doporučujeme

Skiservis Wintersteiger

Profesionální servis WintersteigerNabízíme vlastní servis lyží, skialpů, běžek, snowboardů a bootfiting. Jsme vybaveni profesionálním strojem Wintersteiger, dalšími profi přistroji a mnohaletými zkušenostmi.

Slevy na skialpové vybavení

Ski touring gearNajdete v našem obchodě a specializovaném e-shopu FreeSkiAlp.cz. Značky Dynafit, Ortovox, Black Diamond, Maloja, Atomic, Black Crows, Völkl, K2, Fritschi, Kohla, Contour, Pieps, BCA aj.

Broušení bruslí v Opavě

Broušení bruslí v Opavě Nabízíme vám broušení a kompletní servis ledních bruslí, prováděný zkušenými proškolenými techniky na profesionálním stroji přímo v našem obchodě v Opavě.

Bootfitting v Opavě

Bootfitting v OpavěNabízíme kompletní bootfitting v Opavě i zasláním poštou. Anatomicky tvarované stélky, tvarování vnitřních botiček i skeletu bot, nýtování a výměna přezek.

Ortovox

Nabídka OrtovoxVlněné oblečení pro náročné lyžaře, turisty a skialpinisty nabízí skvělý tepelný komfort a umožňuje vysoce sportovní nasazení ve všech horských sportech.

Dynafit

DynafitVýrobce a inovátor v oblasti skialpinismu, turistiky a trail runningu. Oblečení je zaměřeno na maximální funkčnost a nízkou váhu a skvěle zapadá do moderního trendu vrstvení.

Novinky v e-shopu

Přihlaste se
k odběru novinek