Kola, běh a inline bruslení

Široká nabídka kol KTM, Trek a Core

Horská elektrokola KTM a Trek

Brusle Rollerblade, Luigino a Atom Skates

Doplňky Oakley, Garmin, Suunto, Troy Lee Designs, Endura

Dynafit, Salomon, Inov-8, Nike, Brooks, Ultimate Direction

Vlastní servis, bike a inline týmy

Co teď u nás frčí

Doporučujeme

Zimní instruktorské kurzy

Instruktorské kurzyMůžete se přihlásit na naše zimní instruktorské kurzy v lyžařském středisku Bílá v Beskydech, které pořádáme od roku 1996. Staňte se instruktorem lyžování, nebo snowboardingu.

Carvingový kurz

Kurz carvingu Pojeďte s námi na kurz carvingu a moderního lyžování spojený s testováním lyží na nejvyšším rakouském ledovci Pitztal. Termín se rychle blíží: 7. - 12.11.2020.

Garmin

GarminNově nabízíme produkty špičkového amerického výrobce chytré elektroniky Garmin, především jejich sporttesterů pro cyklistiku, běh a další sporty. Doplňujeme tak naší nabídku značky Suunto.

Vše pro skialpinismus

Skialpy v OpavěKompletní vybavení pro skialpinismus a freeride v našem obchodě a specializovaném e-shopu FreeSkiAlp.cz. Značky Dynafit, Ortovox, Atomic, Black Crows, Völkl, K2, BCA, Pieps, kurzy.

Běžecký sortiment

Běžecká vestaNabízíme široký sortiment běžeckých láhví, ledvinek a vest Ultimate Directionboty Dynafit, Salomon, Brooks, Nike, Asics, Inov-8, sporttestery Suunto, brýle Oakley, oblečení aj.

Broušení bruslí v Opavě

Broušení bruslí v Opavě Nabízíme vám broušení a kompletní servis ledních bruslí, prováděný zkušenými proškolenými techniky přímo v našem obchodě v Opavě.

Novinky v e-shopu

Přihlaste se
k odběru novinek