Lyžování, skialpinismus a snowboarding

Široká nabídka sjezdových lyží, včetně půjčovny a testování

Veškeré vybavení pro sjezdové lyžování

Velká nabídka vybavení pro skialpinismus

Snowboardy, vázání, obuv a množství doplňků

Vlastní servis lyží, skialpů a snowboardů, bootfitting

Pořádání kurzů, lyžařských a snowboardových škol

Doporučujeme

Zimní instruktorské kurzy

Instruktorské kurzyMůžete se přihlásit na naše zimní instruktorské kurzy v lyžařském středisku Bílá v Beskydech, které pořádáme od roku 1996. Staňte se instruktorem lyžování, nebo snowboardingu.

Skialpové kurzy

Kurz skialpinismuMinulé sezóny byly kurzy skialpinismu rychle zaplněné, letos tomu nebude jinak. Zajistěte si včas místa na kurzu skialpinismu v tradičních destinacích Sellraintal a Weissee.

Broušení bruslí v Opavě

Broušení bruslí v Opavě Nabízíme vám broušení a kompletní servis ledních bruslí, prováděný zkušenými proškolenými techniky na profesionálním stroji přímo v našem obchodě v Opavě.

Vše pro skialpinismus

Ski touring gearKompletní vybavení pro skialpinismus a freeride v našem obchodě a specializovaném e-shopu FreeSkiAlp.cz. Značky Dynafit, Ortovox, Atomic, Black Crows, Völkl, K2, BCA, Pieps, kurzy.

Dynafit

DynafitVýrobce a inovátor předevěím v oblasti skialpinismu. Oblečení je zaměřeno na maximální funkčnost a nízkou váhu a skvěle zapadá do moderního trendu vrstvení i pro lyžaře a turisty.

Bootfitting v Opavě

Bootfitting v OpavěNabízíme kompletní bootfitting v Opavě i zasláním poštou. Anatomicky tvarované stélky, tvarování vnitřních botiček i skeletu bot, nýtování a výměna přezek.

Přihlaste se
k odběru novinek