Kola, běh a inline bruslení

Široká nabídka kol KTM, Trek, RB, Amulet a Core

Horská elektrokola KTM a Trek

Brusle Rollerblade, Luigino a Atom Skates

Doplňky Oakley, Garmin, TLD, Giro, Bontrager, Ergon, Endura

Dynafit, Nike, Brooks, Salomon, Inov-8, Ultimate Direction

Vlastní servis, výuka, bike a inline týmy

Co teď u nás frčí

Doporučujeme

Příměstské tábory v Opavě

tabory13O letních prázdninách tradičně pořádáme oblíbené příměstské tábory s intenzivním inline nebo bike programem. Prohlédněte si náplň kurzu a vyberte nejvhodnější termín.

Inline kroužek v Opavě

Inline kroužekZahájili jsme letošní kroužek inline bruslení. Skvělí instruktoři jsou pro vaše děti v Městských sadech každé úterý 16 - 17 hod., tak přijďte. Informace najdete zde a na našem Facebooku.

Blade Nights Opava

Blade Nights OpavaDruhá letošní Blade Night Opava s OC Breda & Weinstein proběhne v sobotu 11.6.2022. Přijďte si zabruslit noční Opavou pod ochranou policie a zkušených organizárů, těšíme se na vás.

Breda City Trail 2022

Breda City Trail OpavaRegistrace na náš Breda City Trail byla zahájena. Startujeme 25.6.2022, zajistěte si nejvýhodnější startovné na sedmý ročník oblíbeného krosového běhu Opavou.

KTM

KTM logoJsme autorizovaným prodejcem kol, doplňků a vybavení KTM v Opavě. Letošní kolekce je opožděná, jako u všech výrobců kol. Nabídku neustále aktualizujeme na našem e-shopu.

Cyklistická kolekce Maloja

MalojaMaloja, německá značka sportovního oblečení, nabízí zajímavě pojaté cyklistické oblečení. Spousty barev, velké linie, indiánské, norské a jiné motivy, je prostě jiná než ostatní výrobci.

Novinky v e-shopu

Přihlaste se
k odběru novinek