Kola, běh a inline bruslení

Široká nabídka kol KTM, Evil, RB, Amulet a Core

Horská elektrokola KTM

Brusle Rollerblade, Luigino a Atom Skates

Doplňky Oakley, Garmin, TLD, Giro, Bontrager, Ergon, Endura

Dynafit, Nike, Brooks, Salomon, Inov-8, Ultimate Direction

Vlastní servis, výuka, bike a inline týmy

Co teď u nás frčí

Doporučujeme

Zimní instruktorské kurzy

Instruktorské kurzyMůžete se přihlásit na naše zimní instruktorské kurzy v lyžařském středisku Bílá v Beskydech, které pořádáme od roku 1996. Staňte se instruktorem lyžování, nebo snowboardingu.

Skiservis Wintersteiger

Profesionální servis WintersteigerNabízíme vlastní servis lyží, skialpů, běžek, snowboardů a bootfiting. Jsme vybaveni profesionálním strojem Wintersteiger, dalšími profi přistroji a mnohaletými zkušenostmi.

Skialpové kurzy

Kurz skialpinismuMinulé sezóny byly kurzy skialpinismu rychle zaplněné, letos tomu nebude jinak. Zajistěte si včas místa na kurzu skialpinismu v tradičních destinacích RaurisertalSellraintal a Weissee.

Vše pro skialpinismus

Ski touring gearNajdete v našem obchodě a specializovaném e-shopu FreeSkiAlp.cz. Značky Dynafit, Ortovox, Black Diamond, Atomic, Black Crows, Völkl, K2, Fritschi, Kohla, Contour, Pieps, BCA aj.

Ortovox

Nabídka OrtovoxVlněné oblečení pro náročné lyžaře, turisty a skialpinisty nabízí skvělý tepelný komfort a umožňuje vysoce sportovní nasazení ve všech horských sportech.

Dynafit

DynafitVýrobce a inovátor v oblasti skialpinismu, turistiky a trail runningu. Oblečení je zaměřeno na maximální funkčnost a nízkou váhu a skvěle zapadá do moderního trendu vrstvení.

Novinky v e-shopu

Přihlaste se
k odběru novinek