Sportovní kurzy.cz

Přepnout do PC verze Registrovat Přihlásit

Bike Team Opava

Bike-Team-Opava

Nabízíme oddílové zázemí a hlavně pravidelné tréninky pod vedením našeho dlouhodobého lektora Vojty Švána, který patří do nejužší české špičky v enduro závodech na horských kolech. Přijď si trénink vyzkoušet každé pondělí. Sebou si vezmi své kolo, přilbu a oblečení odpovídající počasí. Budeme na tebe čekat vždy v 17.00 hod. na lavičkách před našim obchodem v opavských městských sadech.

Novinka: Na základě vaší poptávky otevíráme oddílovou přípravku pro děti od 5 let. Každé pondělí 17.00 - 18.00 hod., začínáme na lavičkách před naším obchodem. Zúčastnit se mohou děti / začátečníci s vlastním kolem, kteří se chtějí zlepšit v ovládání kola v terénu i na cestách. Po absolvování naší přípravky a dosažení potřebné úrovně dovedností, lze přestoupit do Bike Teamu Sportovní kurzy.cz. Pro více informací, konzultaci a přihlášení Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo volejte (604 572 228 -Vojta).


Sledujte novinky a aktuality na Facebooku, nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. či zavolej: 604 572 228.

Bike Team Sportovní kurzy.cz Opava vznikl v roce 2011 registrací u Českého svazu cyklistiky, navazuje na dlouholetou činnost skupiny downhillových nadšenců.

Bike-team-Opava-1

Bike-team-Opava-2

Bike-team-Opava-3

SportovniKurzy.cz, online marketing: kubickovo.cz, hostováno na hostime.cz | © 1996-2018

Nahoru PC verze