Bike Team Opava

Chceš se naučit ovládat své kolo?

Je ti 7 a více let?

Rád bys na kole i závodil?

Nabízíme oddílové zázemí

Pravidelné tréninky

E-mail: vojtasvan@gmail.com

Bike Team Sportovní kurzy.cz Opava

Bike Team OpavaNabízíme oddílové zázemí a hlavně pravidelné tréninky pod vedením našeho dlouhodobého lektora Vojty Švána, který patří do nejužší české špičky v enduro závodech na horských kolech. Tak napiš na uvedený e-mail a přijď si trénink vyzkoušet.

Novinka: Na základě vaší poptávky otevíráme oddílovou přípravku pro děti od 5 let. Každé pondělí 17.00 - 18.00 hod., začínáme na lavičkách před naším obchodem. Zúčastnit se mohou děti / začátečníci s vlastním kolem, kteří se chtějí zlepšit v ovládání kola v terénu i na cestách. Po absolvování naší přípravky a dosažení potřebné úrovně dovedností, lze přestoupit do Bike Teamu Sportovní kurzy.cz. Pro více informací, konzultaci a přihlášení napište Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo volejte (604 572 228 - Vojta).


Sledujte novinky, aktuality fotky a videa na Facebooku. Členové týmu získají slevu na sportovní vybavení v našem obchodě.

Bike Team Sportovní kurzy.cz Opava vznikl v roce 2011 registrací u Českého svazu cyklistiky, navazuje na dlouholetou činnost skupiny downhillových nadšenců.

Přihlaste se
k odběru novinek