Sportovní kurzy.cz

Přepnout do PC verze Registrovat Přihlásit

Cyklistická přípravka

Cyklistická přípravka Opava

Aktuálně: V současné době je cyklistická přípravka zaplněna. Přijímáme přihlášky pouze mezi náhradníky. V případě, že se místo uvolní, budeme vás ihned informovat.

Fotogalerii najdete na našem Facebooku.

Na základě vaší poptávky otevíráme oddílovou přípravku v Opavě pro děti od 5 let. Každé pondělí 17.00 - 18.00 hod., začínáme na lavičkách před naším obchodem. Zúčastnit se mohou děti / začátečníci s vlastním kolem, kteří se chtějí zlepšit v ovládání kola v terénu i na cestách. Po absolvování naší přípravky a dosažení potřebné úrovně dovedností, lze přestoupit do Bike Teamu Sportovní kurzy.cz. Pro více informací, konzultaci a přihlášení Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo volejte (604 572 228 -Vojta).

Nabízíme oddílové zázemí a hlavně pravidelné tréninky pod vedením našeho dlouhodobého lektora Vojty Švána, který patří do nejužší české špičky v enduro závodech na horských kolech a jeho instruktorů.


Sledujte novinky a aktuality na Facebooku.

Místo konání: Městské sady v Opavě, sraz na zahrádce před obchodem Sportovní kurzy.cz, Jaselská 31 (budova Opavlenu a.s.).
Termíny: Každé pondělí od 17.00 do 18.00 hod. včetně prázdnin a podzimu (kromě státních svátků)
Přípravka se ruší v případě deště.
Cena: 70,- Kč / hodinu výuky
Platí při zakoupení permanentky na 10 vstupů za 700,- Kč.
Platnost permanentky na 10 vstupů - hodin výuky v cyklistické přípravce je pro sezónu 2018. Permanentka je přenosná a je nutné se jí před každou hodinou inline kroužku prokázat. Po vyčerpání 10 vstupů je možné dokoupit jednorázový vstup za cenu 70 Kč / osobu. Částka za nevyčerpané vstupy se nevrací, ani je nelze převést do dalšího roku. Pro sezónu 2018 plánujeme v rámci cyklistické přípravky přes 20 hodin výuky jízdy na kole.
80,- Kč / hodinu výuky
Platí při zakoupení jednorázového vstupu - hodiny výuky v cyklistické přípravce. Platba probíhá na začátku výuky v hotovosti.
Program: Intenzivní výuka jízdy na kole, kolektivní pojetí, zábavná forma, výuka základů ovládání kola, brždění, zatáčení, výuka jízdy v terénu, rovnovážná cvičení, jízdy v rozmanitých podmínkách apod.
Přihlášky: Do cyklistické přípravky je nutné se přihlásit. Můžete k přihlášení využít on-line přihlášku zde, e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo telefon (604 572 228 - Vojta).

 

Individuální výuka

Nabízíme další možnost výuky jízdy na kole pro veřejnost, individuálně přizpůsobenou výuku. Vyberte si podle svého přání termín, program a délku výuky. Ceník služeb uvádíme níže. Domluva je možná telefonicky, či e-mailem na výše uvedených kontaktech.

Ceník individuální výuky

Velikost skupiny: Cena za osobu:
1 osoba - 1 hodina (60 minut): 250,- Kč
2 osoby - 1 hodina (60 minut): 180,- Kč
3 až 4 osoby - 1 hodina (60 minut): 150,- Kč
5 a více osob - 1 hodina (60 minut): 100,- Kč

Bike-team-Opava-1

Bike-team-Opava-2

SportovniKurzy.cz, online marketing: kubickovo.cz, hostováno na hostime.cz | © 1996-2018

Nahoru PC verze