Cyklistická přípravka Opava

Pravidelná výuka jízdy na kole pro děti od 5 let

Každé pondělí 17.00 - 18.30 hod.

Hravou formou v malých skupinkách

Vedení kvalifikovanými a zkušenými instruktory

Ideální a bezpečné prostředí v parku

Přípravka se nekoná za deště

Cyklistická přípravka

Cyklo přípravkaNa základě vaší poptávky otevíráme oddílovou přípravku v Opavě pro děti od 5 let. A to každé pondělí 17.00 - 18.30 hod., začínáme na lavičkách před naším obchodem. Zúčastnit se mohou děti / začátečníci s vlastním kolem, kteří se chtějí zlepšit v ovládání kola v terénu i na cestách. Po absolvování naší přípravky a dosažení potřebné úrovně dovedností, lze přestoupit do Bike Teamu Sportovní kurzy.cz. Pro více informací, konzultaci a přihlášení Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo volejte (604 572 228 - Vojta).

Nabízíme oddílové zázemí a hlavně pravidelné tréninky pod vedením našeho dlouhodobého lektora Vojty Švána, který patří do nejužší české špičky v enduro závodech na horských kolech a jeho instruktorů.

Svého malého cyklistu můžete vybavit v našem obchodě za zvýhodněné ceny.

Sledujte novinky a aktuality na Facebooku.


V současné době je cyklistická přípravka zaplněna. Přijímáme přihlášky pouze mezi náhradníky. V případě, že se místo uvolní, budeme vás ihned informovat.


Důležité informace:

Místo konání: Městské sady v Opavě, sraz na zahrádce před obchodem Sportovní kurzy.cz, Jaselská 31 (budova Opavlenu a.s.).
Termíny: Každé pondělí od 17.00 do 18.30 hod. včetně prázdnin a podzimu (kromě státních svátků)
Přípravka se ruší v případě deště.
Cena: 100 Kč / 90 minut výuky
Platba probíhá na začátku výuky v hotovosti, nebo podle dohody s trenérem.
Program: Intenzivní výuka jízdy na kole, kolektivní pojetí, zábavná forma, výuka základů ovládání kola, brždění, zatáčení, výuka jízdy v terénu, rovnovážná cvičení, jízdy v rozmanitých podmínkách apod.
Přihlášky: Do cyklistické přípravky je nutné se přihlásit. Můžete k přihlášení využít on-line přihlášku zde, e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo telefon (604 572 228 - Vojta).
   

Individuální výuka

Nabízíme další možnost výuky jízdy na kole pro veřejnost, individuálně přizpůsobenou výuku. Vyberte si podle svého přání termín, program a délku výuky. Ceník služeb uvádíme níže. Domluva je možná telefonicky, či e-mailem na výše uvedených kontaktech.

Ceník individuální výuky

Velikost skupiny: Cena za osobu:
1 - 3 osoby - 1 hodina (60 minut): 400 Kč
4 a více osob - 1 hodina (60 minut): 350 Kč
   
Přihlaste se
k odběru novinek