-2 %
Garmin Forerunner 45 Optic Black
Garmin Forerunner 45 Optic Black 1
Garmin Forerunner 45 Optic Black 2
Garmin Forerunner 45 Optic Black 3
Garmin Forerunner 45 Optic Black 4

Garmin Forerunner 45 Optic Black

Základní cena s DPH4490 Kč
Prodejní cena4390 Kč
Sleva-100 Kč
Zboží skladem
Popis

Garmin Forerunner 45 Optic jsou lehké sportovní GPS hodinky s jednoduchým ovládáním a optickým měřením tepu z ruky. Mají minimální rozměry (průměr hodinek 42 mm), nízkou hmotnost (36 g), ale dostatečný výkon pro začátečníky i středně pokročilé běžce. Garmin Forerunner 45S jsou víceúčelové sportovní hodinky, které umožňují měření následujících aktivit: Běh, Běžecký pás, Kolo, Kolo uvnitř, Chůze, Chůzte uvnitř, Jóga, Stepper, Eliptický trenažér, Kardio, Ostatní. V hodinkách je možné mít nastaveno maximálně 5 sportovních profilů.

Hodinky v průběhu dne nepřetržitě měří srdeční tep a naměřená data zaznamenávají do své paměti. Vyhodnocením takto naměřených dat získáte hodnotu průměrného klidového tepu, která může poukázat na hromadící se únavu a přetrénování. Hodnota Stress skóre sleduje pomocí variability srdečního tepu zatížení organizmu a také průběh regenerace po náročném sportovním výkonu. Jednoduché vyhodnocení těchto dat je k dispozici pomocí ukazatele Body Battery, který zobrazuje míru únavy jedním číslem, které se při načítající zátěži snižuje a během regenerace a spánku naopak zvyšuje. Vedle srdečního tepu také nepřetržitě měří počet kroků, ušlou vzdálenost, spálené kalorie, délku a kvalitu spánku. Základní údaje je možné prohlížet na displeji hodinek, avšak pro detailní vyhodnocení zaznamenaných dat doporučujeme použít aplikaci Garmin Connect. Barevný, nedotykový displej je úsporný a skvěle čitelný na přímém slunci. Oproti řadě jiných chytrých hodinek data nezhasínají a jsou neustále vidět. V případě tmy nebo šera je možné displej podsvítit a individuálně nastavit úroveň intenzity podsvícení. Číselná data, která hodinky zobrazují během sportovní aktivity, jsou zobrazena výrazným fontem a jsou velmi dobře čitelná. Počet datových polí a velikost zobrazených údajů jde jednoduše přizpůsobit tak, aby na displeji byly zobrazené ty hodnoty, které chcete sledovat a současně byly zobrazené takovou velikostí, která vám vyhovuje.

Na hodinkách můžete přijímat e-maily, textové zprávy a upozornění, když provedete spárování s kompatibilním smartphonem Apple nebo Android. Po připojení telefonu se na displeji hodinek objeví informace o příchozích voláních, SMS a dalších notifikacích. Z displeje hodinek můžete ovládat hudební přehrávač v telefonu, včetně nastavení hlasitosti nebo přeskakování skladeb. Na displeji hodinek můžete sledovat informace o předpovědi počasí, je také možné nastavit telefonní čísla, na která se odešle nouzová zpráva, pokud hodinky automaticky vyhodnotí, že došlo k nehodě. Při zobrazení příchozích volání se na displeji hodinek objevuje nejen číslo volajícího, ale také jméno, které je převzaté z telefonního seznamu. Pokud jsou hodinky připojené k chytrému mobilnímu telefonu, je možné využívat bezpečnostní funkce, které na předem nastavené telefonní číslo pošlou v případě nouze informaci o potřebě pomoci. Žádost o pomoc je možné vyvolat ručně nebo automaticky. Funkce Incident detection automaticky detekuje nehodu a v nastalé situaci vyšle automaticky žádost o pomoc. Druhou možností je funkce Assistence, kterou je možné využít v tísni a kterou vyvoláte ručně kombinací kláves. Bezpečnostní funkce využívají připojený mobilní telefon a s žádostí o pomoc odesílají i aktuální pozici/umístění hodinek. Na vašem účtu Garmin Connect je k dispozici adaptivní tréninkový plán. Abyste dosáhli svých tréninkových cílů, můžete například zodpovědět několik otázek a objevíte plán, který vám pomůže dokončit závod na 5 km. Plán je upraven podle aktuální úrovně vaší kondice, trénování a priority v rozvrhu s ohledem na termín závodu. Díky projektu Connect IQ je možné do hodinek stahovat další ciferníky hodinek.

Parametry produktu:

 • Akcelerometr: Ano
 • Barometrický výškoměr: Ne
 • Baterie: dobíjecí Li-Ion
 • Výdrž baterie: 13 hod. s GPS nebo 7 dnů v režimu hodinek
 • Rozlišení displeje: 208 x 208 pix.
 • Displej: barevný LCD, transflektivní, MIP (Memory-In-Pixel), průměr 26,3 mm
 • Hmotnost: 36 g
 • Odolnost proti vibracím: Ano (6G)
 • Provozní teplota: -20°C až 50°C
 • Rozměry zařízení: 42 x 42 x 11,4 mm, pro obvod ruky 129 - 197 mm
 • Voděodolnost: Ano 5 ATM (plavání na hladině, sprchování)
 • Vysocecitlivý přijímač GALILEO: Ano
 • Vysocecitlivý přijímač GLONASS: Ano
 • Vysocecitlivý přijímač GPS: Ano
 • Odhad VO2 max (z běhu): Ano
Kategorie
Sporttestery s GPS
Přihlaste se
k odběru novinek