Inline kroužek v Opavě

Pravidelná výuka inline bruslení

Každé úterý 16.00 - 17.00 hod.

Hravou formou v malých skupinkách

Vedení kvalifikovanými a zkušenými instruktory

Ideální a bezpečné prostředí v parku

V případě deště se kroužek nekoná

Inline kroužek Opava

Inline kroužek 2023 zahájíme 9. května. Pro účast na kroužku v této sezóně je nutné se jednorázově online registrovat ZDE.


Inline kroužekPro děti od pěti let pořádáme pravidelný kroužek inline bruslení v opavských Městských sadech a v novém Inline areálu. V roce 2022 prošlo našim kroužkem na 150 dětí. Kroužek probíhá každé úterý od 16.00 do 17.00 hod. včetně prázdnin. Podmínkou je že nebude pršet, nebo nebude mokro po dešti. O zrušení konkrétní lekce v případě nevhodného počasí vás budeme informovat na našem Facebooku a e-mailem několik hodin před zahájením.

Chcete naučit své děti bezpečnému inline bruslení? Bez zbytečných omylů, pádů, modřin, zranění? Jsme autoři knihy "Jak dokonale zvládnout inline bruslení" (Grada 2006) a naše výuka má mnoholetou tradici. Naši instruktoři se státní licencí jsou zkušení a trpěliví odborníci. V pravidelných úterních hodinových kurzech se děti naučí bruslit od úplných začátků až po pokročilou jízdu, osvojí si mnoho dovedností, vyzkouší lehké triky, zahrají si kolektivní hry a soutěže na inline bruslích. Vedeme výuku zábavnou a bezpečnou formou logicky navazujících cvičení.

Registrací získáte možnost zvýhodněného poplatku za lekci a informaci o případném zrušení kroužku v případě špatného počasí. REGISTRUJTE SE ZDE, pouze jednou na celou sezónu, před jednotlivými lekcemi už znovu nemusíte, pouze vás zaevidujeme před lekcí v našem obchodě. Začátečníkům doporučujeme pravidelnou účast od jarních lekcí, takto si nejlépe osvojí bruslařské dovednosti. Nabízíme také program pro pokročilejší bruslaře, kteří se mohou v rámci inline kroužku dále zlepšovat a bavit se bruslením. V případě zájmu o závodní bruslení mohou absolventi pokračovat v závodním týmu Luigino.cz.

Pokud nemáte vlastní inline brusle, přilbu nebo chrániče, zajistíme zapůjčení kvalitní výbavy v naší půjčovně za výhodné ceny.


Důležité informace:

Místo konání: Městské sady v Opavě, Inline areál. Začátek lekce před obchodem Sportovní kurzy.cz, Jaselská 31, platba a evidence v obchodě.
Termíny: Každé úterý od 16.00 do 17.00 hod. včetně prázdnin (kromě státních svátků). Předpokládané období je květen až září.
Inline kroužek se ruší v případě deště, nebo po dešti mokrých cest.
Cena: 60,- Kč / hodinu výuky
Platí pro registrované účastníky při zakoupení permanentky na 10 vstupů za 600,- Kč.
Permanentku lze po online registraci zakoupit kdykoliv v našem obchodě v hotovosti (nelze platit platební kartou). Platnost permanentky na 10 vstupů - hodin výuky v inline kroužku je neomezená. Permanentka je přenosná a je nutné se jí před každou hodinou inline kroužku prokázat v našem obchodě. Po vyčerpání 10 vstupů je možné dokoupit další permanentku. Částka za nevyčerpané vstupy se nevrací, ale lze je převést do dalšího roku. Na sezónu plánujeme v rámci inline kroužku přes 20 hodin výuky inline bruslení.
100,- Kč / hodinu výuky
Platí při zakoupení jednorázového vstupu - hodiny výuky v inline kroužku, podmínkou je online registrace na tuto sezónu. Platba probíhá na začátku výuky v hotovosti v našem obchodě.
Program: Intenzivní výuka inline bruslení, kolektivní pojetí, zábavná forma, výuka základů jízdy vpřed, vzad, brždění, zatáčení, výuka pokročilého bruslení, slalomu, her, jízdy v rozmanitých podmínkách apod.
Poznámka: Nabízíme zapůjčení bruslí a chráničů za výhodnou cenu 100 Kč / set.
Přihlášky: Pro účast na inline kroužku se jednorázově REGISTRUJTE ZDE (pouze jednou v sezóně, není nutné se registrovat před každou lekcí). Registrací získáte možnost zvýhodněného vstupné formou permanentky a budeme vás e-mailem informovat o zrušení výuky v případě špatného počasí a o případných dalších změnách. Aktuální informace a fotografie najdete také na našem Facebooku.
   

Nároky na vybavení

Děti budou potřebovat vlastní, nebo u nás zapůjčené inline brusle (Inline = kolečka jsou v řadě za sebou, nikoliv 2+2, nebo 1+2 vedle sebe) a dále sadu chráničů (zápěstí, loktů a kolen) a přilbu (cyklistickou, nebo freestyle kokosku). Dětské inline brusle řešíme každý kroužek i inline tábor. U začátečníků je nejrychlejší cesta při výuce naučit děti přenášet váhu z nohy na nohu a kvalitní brusle se pěkně rozjedou. Nekvalitní brusle se špatnými ložisky a hmotou koleček se prostě nerozjedou, děti zažívají nezdar, frustraci, depresi. Další nevýhodou je špatné upevnění nohy v botě brusle, nedostatečný rozsah přezek, nevhodné tvarování plastové boty a slabé polstrování vnitřní botičky. Po chvilce začnou bolet chodidla, bruslení přestává být radost. Kvalitní inline brusle si raději můžete u nás půjčit a pokud vaše dítko bruslení zaujme, poradíme vám s nákupem nových bruslí a nabídneme slevy pro účastníky našich akcí. Ve výsledku šetříte finance (protože špatné brusle stejně buď vyměníte, nebo se nebudou používat) a hlavně dětem, sobě a našim instruktorům nervy.

Detske brusle

Individuální výuka inline bruslení

Nabízíme další možnost výuky inline bruslení pro veřejnost, individuálně přizpůsobenou výuku. Vyberte si podle svého přání termín, program a délku výuky. Ceník služeb a další potřebné informace naleznete zde.

 

 

 

Děkujeme firmě Fros za podporu výuky inline bruslení.
Firma Fros je sponzorem inline kroužku.

Přihlaste se
k odběru novinek