Inline kroužek v Opavě

Pravidelná výuka inline bruslení

Každé úterý 16.00 - 17.00 hod.

Hravou formou v malých skupinkách

Vedení kvalifikovanými a zkušenými instruktory

Ideální a bezpečné prostředí v parku

V případě deště se kroužek nekoná

Inline kroužek Opava

Inline kroužek 2021 byl ukončen v úterý 21. září. Těšíme se na vás zase příští rok!


Pro děti od pěti let pořádáme pravidelný kroužek inline bruslení v opavských Městských sadech. V roce 2020 prošlo našim kroužkem na 150 dětí. Kroužek probíhá každé úterý od 16.00 do 17.00 hod. včetně prázdnin a podzimu. Podmínkou je že nebude pršet, nebo nebude mokro po dešti. O zrušení konkrétní lekce v případě nevhodného počasí vás budeme informovat na našem Facebooku a e-mailem několik hodin před zahájením.

Inline kroužek

Chcete naučit své děti bezpečnému inline bruslení? Bez zbytečných omylů, pádů, modřin, zranění? Jsme autoři knihy "Jak dokonale zvládnout inline bruslení" (Grada 2006) a naše výuka má mnoholetou tradici. Naši instruktoři se státní licencí jsou zkušení a trpěliví odborníci. V pravidelných úterních hodinových kurzech se děti naučí bruslit od úplných začátků až po pokročilou jízdu, osvojí si mnoho dovedností, vyzkouší lehké triky, zahrají si kolektivní hry a soutěže na inline bruslích. Vedeme výuku zábavnou a bezpečnou formou logicky navazujících cvičení.

Na kroužek není nutné se předem přihlašovat. Začátečníkům doporučujeme pravidelnou účast od jarních lekcí, takto si nejlépe osvojí bruslařské dovednosti. Nabízíme také program pro pokročilejší bruslaře, kteří se mohou v rámci inline kroužku dále zlepšovat a bavit se bruslením. V případě zájmu o závodní bruslení mohou absolventi pokračovat v speedskatingovém týmu Luigino.cz.

Pokud nemáte vlastní inline brusle, přilbu nebo chrániče, zajistíme zapůjčení kvalitní výbavy v naší půjčovně za výhodné ceny.


Důležité informace:

Místo konání: Městské sady v Opavě, sraz na lavičkách před obchodem Sportovní kurzy.cz, Jaselská 31 (budova Opavlenu a.s.).
Termíny: Každé úterý od 16.00 do 17.00 hod. včetně prázdnin a podzimu (kromě státních svátků). Předpokládané období je duben až září.
Inline kroužek se ruší v případě deště, nebo po dešti mokrých cest.
Cena: 50,- Kč / hodinu výuky
Platí při zakoupení permanentky na 10 vstupů za 500,- Kč.
Permanentku lze zakoupit kdykoliv v našem obchodě v hotovosti (nelze platit platební kartou). Platnost permanentky na 10 vstupů - hodin výuky v inline kroužku je neomezená. Permanentka je přenosná a je nutné se jí před každou hodinou inline kroužku prokázat. Po vyčerpání 10 vstupů je možné dokoupit další permanentku. Částka za nevyčerpané vstupy se nevrací, ale lze je převést do dalšího roku. Na sezónu plánujeme v rámci inline kroužku přes 20 hodin výuky inline bruslení.
80,- Kč / hodinu výuky
Platí při zakoupení jednorázového vstupu - hodiny výuky v inline kroužku. Platba probíhá na začátku výuky v hotovosti v našem obchodě.
Program: Intenzivní výuka inline bruslení, kolektivní pojetí, zábavná forma, výuka základů jízdy vpřed, vzad, brždění, zatáčení, výuka pokročilého bruslení, slalomu, her, jízdy v rozmanitých podmínkách apod.
Poznámka: Nabízíme zapůjčení bruslí a chráničů za výhodnou cenu 50 Kč / set.
Přihlášky: Do inline kroužku není nutno se přihlašovat, stačí prostě přijít. Pro možnost Vás informovat o příp. zrušení výuky z důvodu špatného počasí bychom chtěli získat kontakty na všechny účastníky (registrace je dobrovolná a je možné ji provést v našem obchodě při nástupu do kterékoliv hodiny). Můžete k přihlášení využít také on-line přihlášku zde, e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo telefon (777 615 688).
   

 

Individuální výuka inline bruslení

Nabízíme další možnost výuky inline bruslení pro veřejnost, individuálně přizpůsobenou výuku. Vyberte si podle svého přání termín, program a délku výuky. Ceník služeb uvádíme níže. Domluva je možná telefonicky na č. 777 615 688 (Jiří Reichert), nebo e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Ceník individuální výuky:

Velikost skupiny: Cena za osobu:
1 osoba - 1 hodina (60 minut): 300 Kč
2 osoby - 1 hodina (60 minut): 200 Kč
3 až 4 osoby - 1 hodina (60 minut): 180 Kč
5 a více osob - 1 hodina (60 minut): 150 Kč
   

 

Děkujeme firmě Fros za podporu výuky inline bruslení.
Firma Fros je sponzorem inline kroužku.

Přihlaste se
k odběru novinek