Sportovní kurzy.cz

Přepnout do PC verze Registrovat Přihlásit

Inline kroužek Opava

Inline kroužek Opava

Poslední inline kroužek roku 2017 proběhl 26.9. Těšíme se na vás zase od dubna 2018. Zahájíme podle počasí, sledujte naše stránky, nebo Facebook.


Pro děti od pěti let pořádáme pravidelný kroužek inline bruslení v opavských Městských sadech. V roce 2017 prošlo naším kroužkem na sto dětí. Kroužek probíhá každé úterý od 16.30 do 17.30 hod. včetně prázdnin a podzimu. Podmínkou je že nebude pršet, nebo nebude mokro po dešti. O zrušení konkrétní hodiny v případě nevhodného počasí vás budeme informovat zde, na Facebooku a e-mailem několik hodin před zahájením.

Chcete naučit své děti bezpečnému inline bruslení? Bez zbytečných omylů, pádů, modřin, zranění? Jsme autoři knihy "Jak dokonale zvládnout inline bruslení" (Grada 2006) a naše výuka má mnoholetou tradici. Naši instruktoři se státní licencí jsou zkušení a trpěliví odborníci. V pravidelných úterních hodinových kurzech se děti naučí bruslit od úplných začátků až po pokročilou jízdu. A to zábavnou, bezpečnou formou logicky navazujících cvičení. V případě zájmu o závodní bruslení mohou absolventi pokračovat v speedskatingovém klubu Luigino.

Inline kroužekDěti si osvojí mnoho dovedností, soutěže, kolektivní hry i lehké triky na inline bruslích. Pokud nemáte vlastní inline brusle, nebo chrániče, zajistíme zapůjčení výbavy v naší půjčovně za výhodné ceny.

Místo konání: Městské sady v Opavě, sraz na zahrádce před obchodem Sportovní kurzy.cz, Jaselská 31 (budova Opavlenu a.s.).
Termíny: Každé úterý od 16.30 do 17.30 hod. včetně prázdnin a podzimu (kromě státních svátků)
Inline kroužek se ruší v případě deště, nebo po dešti mokrých cest.
Cena: 50,- Kč / hodinu výuky
Platí při zakoupení permanentky na 10 vstupů za 500,- Kč.
Platnost permanentky na 10 vstupů - hodin výuky v inline kroužku je pro sezónu 2018. Permanentka je přenosná a je nutné se jí před každou hodinou inline kroužku prokázat. Po vyčerpání 10 vstupů je možné dokoupit jednorázový vstup za cenu 50 Kč / osobu. Částka za nevyčerpané vstupy se nevrací, ani je nelze převést do dalšího roku. Pro sezónu 2018 plánujeme v rámci inline kroužku přes 20 hodin výuky inline bruslení.
70,- Kč / hodinu výuky
Platí při zakoupení jednorázového vstupu - hodiny výuky v inline kroužku. Platba probíhá na začátku výuky v hotovosti.
Program: Intenzivní výuka inline bruslení, kolektivní pojetí, zábavná forma, výuka základů jízdy vpřed, vzad, brždění, zatáčení, výuka pokročilého bruslení, slalomu, her, jízdy v rozmanitých podmínkách apod.
Poznámka: Nabízíme zapůjčení bruslí a chráničů za výhodnou cenu 50 Kč.
Přihlášky: Do inline kroužku není nutno se přihlašovat, stačí prostě přijít. Pro možnost Vás informovat o příp. zrušení výuky z důvodu špatného počasí bychom chtěli získat kontakty na všechny účastníky (registrace je dobrovolná a je možné ji provést v našem obchodě při nástupu do kterékoliv hodiny). Můžete k přihlášení využít také on-line přihlášku zde, e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo telefon (777 615 688).

 

Individuální výuka

skola_inline.jpgNabízíme další možnost výuky inline bruslení pro veřejnost, individuálně přizpůsobenou výuku. Vyberte si podle svého přání termín, program a délku výuky. Ceník služeb uvádíme níže. Domluva je možná telefonicky na č. 777 615 688 (Jiří Reichert), nebo e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Ceník individuální výuky

Velikost skupiny: Cena za osobu:
1 osoba - 1 hodina (60 minut): 250,- Kč
2 osoby - 1 hodina (60 minut): 180,- Kč
3 až 4 osoby - 1 hodina (60 minut): 150,- Kč
5 a více osob - 1 hodina (60 minut): 100,- Kč

 

Děkujeme firmě Fros za podporu výuky inline bruslení.
Firma Fros je sponzorem inline kroužku.

SportovniKurzy.cz, hostováno na hostime.cz | © 1996-2015

Nahoru PC verze