Sportovní kurzy.cz

Přepnout do PC verze Registrovat Přihlásit

Inline kroužek Opava

Inline kroužek Opava

První letošní inline kroužek proběhne 30.4 a pak každé další úterý, pokud nebude pršet. Těšíme se na vás!

O případném nekonánání kroužku z důvodu nepřízně počasí vás budeme informovat e-mailem a na Facebooku.


Pro děti od pěti let pořádáme pravidelný kroužek inline bruslení v opavských Městských sadech. V roce 2018 prošlo naším kroužkem na sto dětí. Kroužek probíhá každé úterý od 16.30 do 17.30 hod. včetně prázdnin a podzimu. Podmínkou je že nebude pršet, nebo nebude mokro po dešti. O zrušení konkrétní hodiny v případě nevhodného počasí vás budeme informovat na Facebooku a e-mailem několik hodin před zahájením.

Chcete naučit své děti bezpečnému inline bruslení? Bez zbytečných omylů, pádů, modřin, zranění? Jsme autoři knihy "Jak dokonale zvládnout inline bruslení" (Grada 2006) a naše výuka má mnoholetou tradici. Naši instruktoři se státní licencí jsou zkušení a trpěliví odborníci. V pravidelných úterních hodinových kurzech se děti naučí bruslit od úplných začátků až po pokročilou jízdu. A to zábavnou, bezpečnou formou logicky navazujících cvičení. V případě zájmu o závodní bruslení mohou absolventi pokračovat v speedskatingovém klubu Luigino.

Inline kroužekDěti si osvojí mnoho dovedností, soutěže, kolektivní hry i lehké triky na inline bruslích. Pokud nemáte vlastní inline brusle, nebo chrániče, zajistíme zapůjčení výbavy v naší půjčovně za výhodné ceny.

Místo konání: Městské sady v Opavě, sraz na zahrádce před obchodem Sportovní kurzy.cz, Jaselská 31 (budova Opavlenu a.s.).
Termíny: Každé úterý od 16.30 do 17.30 hod. včetně prázdnin a podzimu (kromě státních svátků)
Inline kroužek se ruší v případě deště, nebo po dešti mokrých cest.
Cena: 50,- Kč / hodinu výuky
Platí při zakoupení permanentky na 10 vstupů za 500,- Kč.
Platnost permanentky na 10 vstupů - hodin výuky v inline kroužku je pro sezónu 2018. Permanentka je přenosná a je nutné se jí před každou hodinou inline kroužku prokázat. Po vyčerpání 10 vstupů je možné dokoupit jednorázový vstup za cenu 50 Kč / osobu. Částka za nevyčerpané vstupy se nevrací, ani je nelze převést do dalšího roku. Pro sezónu 2019 plánujeme v rámci inline kroužku přes 20 hodin výuky inline bruslení.
70,- Kč / hodinu výuky
Platí při zakoupení jednorázového vstupu - hodiny výuky v inline kroužku. Platba probíhá na začátku výuky v hotovosti.
Program: Intenzivní výuka inline bruslení, kolektivní pojetí, zábavná forma, výuka základů jízdy vpřed, vzad, brždění, zatáčení, výuka pokročilého bruslení, slalomu, her, jízdy v rozmanitých podmínkách apod.
Poznámka: Nabízíme zapůjčení bruslí a chráničů za výhodnou cenu 50 Kč.
Přihlášky: Do inline kroužku není nutno se přihlašovat, stačí prostě přijít. Pro možnost Vás informovat o příp. zrušení výuky z důvodu špatného počasí bychom chtěli získat kontakty na všechny účastníky (registrace je dobrovolná a je možné ji provést v našem obchodě při nástupu do kterékoliv hodiny). Můžete k přihlášení využít také on-line přihlášku zde, e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo telefon (777 615 688).

 

Individuální výuka

skola_inline.jpgNabízíme další možnost výuky inline bruslení pro veřejnost, individuálně přizpůsobenou výuku. Vyberte si podle svého přání termín, program a délku výuky. Ceník služeb uvádíme níže. Domluva je možná telefonicky na č. 777 615 688 (Jiří Reichert), nebo e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Ceník individuální výuky

Velikost skupiny: Cena za osobu:
1 osoba - 1 hodina (60 minut): 250,- Kč
2 osoby - 1 hodina (60 minut): 180,- Kč
3 až 4 osoby - 1 hodina (60 minut): 150,- Kč
5 a více osob - 1 hodina (60 minut): 100,- Kč

 

Děkujeme firmě Fros za podporu výuky inline bruslení.
Firma Fros je sponzorem inline kroužku.

SportovniKurzy.cz, online marketing: kubickovo.cz, hostováno na hostime.cz | © 1996-2018

Nahoru PC verze