Kurz carvingu na Pitztalu

Pětidenní kurz ve špičkovém alpském středisku

Pro širokou veřejnost

Výuka moderního lyžování ve skupinkách

Kvalifikovaní instruktoři

Doprava, 5 nocí v alpském penzionu, polopenze, večerní posezení

Testování a zapůjčení lyží

Kurz carvingu a test lyží na rakouském ledovci Pitztal

Kurz carvingu na PitztaluChcete se naučit carving a další techniky moderního lyžování? Pojeďte s námi! Vašimi lektory budou autoři úspěšného výukového filmu "Škola carvingu" a knih o moderním lyžování "Lyžování od základů k dokonalosti" a "Lyžování od základů k freestyle". A proč už v listopadu? Na ledovci se lyžuje už od září, skvěle se rozlyžujete a zůstane celá zima na trénink!

Kurz carvingu a moderního lyžování spojený s testováním lyží jsme opět umístili na nejvýše položený ledovec v Tyrolsku - Pitztal. Tradičně nabízíme kvalitní polopenzi a možnost večerního společného posezení s čepovaným českým pivem. Toto skvělé zázemí jsme našli v penzionu Haus Tyrol v pitztalském údolí.

Kurz je určen všem zájemcům, kteří se chtějí zdokonalit v moderním lyžování. Našim cílem bude zvládnutí carvingové techniky ve všech jejich formách (základy jízdy po hranách lyží, easycarving, funcarving, racecarving, extreme carving ...) a také základy New School, zdokonalování formou hry a lehkých triků. Navíc si vyzkoušíte atraktivní modely světových značek lyží. Celou dobu se Vám budou věnovat skvělí instruktoři s licencí „Učitel lyžování“. V malých skupinkách, ideálních podmínkách, formou zábavných a efektivních cvičení se dovednosti účastníků rychle lepší. Máme mnohaleté zkušenosti.

Kurz je zároveň doškolovacím kurzem pro kvalifikované instruktory školního lyžování, tímto kurzem si mohou obnovit licenci. Vítáni jsou samozřejmě také zájemci mimo oblast školství, kteří se chtějí na své zimní dovolené zrekreovat v kolektivu stejně "postižených" lyžařů a zdokonalit své lyžařské dovednosti. Absolventi obdrží osvědčení o absolvování kurzu.

Funcarving a extreme carving se můžete naučit na našem Kurzu carvingu i Vy. Fotografie z minulých ročníků kurzů najdete zde.

Pitztal je velmi atraktivní středisko a vybraný termín má dobrou pravděpodobnost pěkného počasí. Načasování mimo naše státní svátky dává větší šanci na prázdné svahy. Více informací o středisku najdete dole, odkaz na další informace je zde.

Důležité informace:

Místo konání: Ledovec Pitztal, Rakousko
V ceně: Doprava autobusem, ubytování v alpském penzionu (5 nocí), bohatá polopenze (5x, čeští kuchaři), půjčení kvalitních carvingových lyží, v.i.p. modely lyží k testování, instruktor (možnost využít až 35 hodin výuky na sněhu), večerní přednášky a diskuse, pětidenní permanentka.
Cena: 15 000 Kč
Slevy: V případě vlastní dopravy sleva 800 Kč
Lyžování samostatně bez instruktora sleva 2000 Kč
Junioři narození 2003 - 2005 sleva 800 Kč
Děti narozené 2006 a později sleva 2200 Kč
Termín: 5.11. - 10.11.2021 (pátek - středa)
Přihlášky: On-line přihláškou zde, písemně, telefonicky (777 615 688), nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., do 31.10.2021, nebo do zaplnění.
Akreditace instituce: Akreditace vzdělávací instituce - Č.j.: MSMT-39245/2020-1. Kopie rozhodnutí MŠMT ČR je zde.
Akreditace programu: Akreditace vzdělávacího programu - Č.j.: MSMT-32510/2020-4-829. Kopie rozhodnutí MŠMT ČR je zde.
   

 Pitztalský ledovec 1.740 m - 3.440 m nad mořem

  • Záruka sněhové pokrývky od září do května
  • Ledovec + umělé zasněžování
  • 39 km sjezdovek
  • 13 km modrých (lehkých) sjezdovek
  • 21 km červených (střední) sjezdovek
  • 5 km černých (těžkých) sjezdovek
  • 32 km různých variant sjezdů
  • 1 podzemní lanovka
  • 11 lanovek
  • Velkorysé moderní zázemí včetně samoobslužné restaurace, barů, kaváren, či úschovny
Přihlaste se
k odběru novinek