Kurz carvingu a test lyží na rakouském ledovci Pitztal

Kurz carvingu na Pitztalu

Chcete se naučit carving a další techniky moderního lyžování? Pojeďte s námi! Vašimi lektory budou autoři úspěšného výukového filmu "Škola carvingu" a knih o moderním lyžování "Lyžování od základů k dokonalosti" a "Lyžování od základů k freestyle". A proč už v listopadu? Na ledovci se lyžuje už od září, skvěle se rozlyžujete a zůstane celá zima na trénink!

Kurz carvingu a moderního lyžování spojený s testováním lyží jsme letos umístili na nejvýše položený ledovec v Tyrolsku - Pitztal. A přidali jsme polopenzi a možnost večerního společného posezení s čepovaným českým pivem. Toto skvělé zázemí jsme našli v penzionu Haus Tyrol v pitztalském údolí.

Kurz carvingu Kurz je určen všem zájemcům, kteří se chtějí zdokonalit v moderním lyžování. Našim cílem bude zvládnutí carvingové techniky ve všech jejich formách (základy jízdy po hranách lyží, easycarving, funcarving, racecarving, extreme carving ...) a také základy New School, zdokonalování formou hry a lehkých triků. Navíc si vyzkoušíte atraktivní modely světových značek lyží. Celou dobu se Vám budou věnovat skvělí instruktoři s licencí „Učitel lyžování“. V malých skupinkách, ideálních podmínkách, formou zábavných a efektivních cvičení se dovednosti účastníků rychle lepší. Máme mnohaleté zkušenosti.

Kurz je zároveň doškolovacím kurzem pro kvalifikované instruktory školního lyžování, tímto kurzem si mohou obnovit licenci. Vítáni jsou samozřejmě také zájemci mimo oblast školství, kteří se chtějí na své zimní dovolené zrekreovat v kolektivu stejně "postižených" lyžařů a zdokonalit své lyžařské dovednosti. Absolventi obdrží osvědčení o absolvování kurzu.

hand.jpgFuncarving a extreme carving se můžete naučit na našem Kurzu carvingu i Vy. Fotografie z minulých ročníků kurzů najdete zde.

Pitztal je velmi atraktivní středisko a vybraný termín má dobrou pravděpodobnost pěkného počasí. Načasování mimo naše státní svátky dává větší šanci na prázdné svahy. Více informací o středisku najdete dole, odkaz na další informace je zde.

 

Místo konání: Ledovec Pitztal, Rakousko
V ceně: Doprava autobusem, ubytování v alpském penzionu (5 nocí), polopenze (5x), půjčení kvalitních carvingových lyží, v.i.p. modely lyží k testování, instruktor (možnost využít až 35 hodin výuky na sněhu, večerní přednášky a diskuse, pětidenní permanentka.
Cena: 13 990 Kč
Slevy: V případě vlastní dopravy sleva 700 Kč
Lyžování samostatně bez instruktora sleva 2000 Kč
Junioři narozeni v roce 2003 a později sleva 1600 Kč
Termín: 10.11. - 15.11.2018 (sobota - čtvrtek)  KURZ JE ZAPLNĚN
Přihlášky: On-line přihláškou zde, písemně, telefonicky (777 615 688), nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., do 16.10.2018
Akreditace instituce: Akreditace vzdělávací instituce - Č.j.: 33411/2005-25
Akreditace programu: Akreditace vzdělávacího programu - Č.j.: MSMT-32850/2016-2-981

 

Pitztalský ledovec 1.740 m - 3.440 m nad mořem

 • Záruka sněhové pokrývky od září do května
 • 37 km sjezdovek
 • 3 km modrých (lehkých) sjezdovek
 • 30 km červených (střední) sjezdovek
 • 4 km černých (těžkých) sjezdovek
 • 32 km různých variant sjezdů
 • 1 podzemní lanovka
 • 6 přepravních zařízení
 • 2 sedačkové lanovky pro 8 osob
 • 1 sedačková lanovka pro 6 osob
 • 1 kotvový vlek
 • 1 jeden cvičný vlek
 • 1 pohyblivý pás v areálu Kinderland

FreeSkiAlp.cz

Přihlaste se k odběru
novinek