Kurz carvingu v Tre Valli

Pětidenní kurz ve špičkovém alpském středisku

Pro širokou veřejnost

Výuka moderního lyžování ve skupinkách

Kvalifikovaní instruktoři

Doprava, 5 nocí v alpském penzionu, snídaně, večerní posezení

Testování a zapůjčení lyží

Kurz carvingu a test lyží v italském středisku Tre Valli

Kurz carvingu v tre ValliJarní kurz carvingu a moderního lyžování s testováním lyží probíhá tradičně v Alpách. Budeme ubytováni v nedávno postaveném moderním penzionu přímo u sjezdovky ve Falcade, se snídaní v ceně. Falcade je součástí lyžařskéo střediskao Tre Valli v italských Dolomitech je vyhlášené počtem slunečních dnů a hlavně skvěle upravenými a širokými sjezdovkami ideálními pro nácvik carvingu a moderního lyžování. Chcete se naučit carving a další techniky moderního lyžování? Pojeďte s námi! Vašimi lektory budou autoři úspěšného výukového filmu "Škola carvingu" a knih o moderním lyžování "Lyžování od základů k dokonalosti" a "Lyžování od základů k freestyle".

Kurz je určen všem zájemcům, kteří se chtějí zdokonalit v moderním lyžování. Našim cílem bude zvládnutí carvingové techniky ve všech jejich formách (základy jízdy po hranách lyží, easycarving, funcarving, racecarving, extreme carving ...) a také základy New School, zdokonalování formou hry a lehkých triků. Navíc si vyzkoušíte atraktivní modely světových značek lyží. Celou dobu se Vám budou věnovat skvělí instruktoři s licencí „Učitel lyžování“. V malých skupinkách, ideálních podmínkách, formou zábavných a efektivních cvičení se dovednosti účastníků rychle lepší. Máme mnohaleté zkušenosti.

Kurz je zároveň doškolovacím kurzem pro kvalifikované instruktory školního lyžování, tímto kurzem si mohou obnovit licenci. Vítáni jsou také zájemci mimo oblast školství, kteří se chtějí na své zimní dovolené zrekreovat v kolektivu stejně "postižených" lyžařů a zdokonalit své lyžařské dovednosti. Absolventi obdrží osvědčení o absolvování kurzu.

Funcarving a extreme carving se můžete naučit na našem Kurzu carvingu i Vy. Informativní fotografie z minulých ročníků kurzů najdete ve fotogalerii. Krátké motivační video o výuce funcarvingu od jednoho ze spokojených účastníků kurzu je zde. Více informací o středisku najdete dole.

Důležité informace:

Místo konání: Tre Valli, Itálie
V ceně: Doprava autobusem, ubytování v alpském penzionu u sjezdovky (5 nocí), snídaně formou švédských stolů, půjčení kvalitních carvingových lyží, v.i.p. modely lyží k testování, instruktor (možnost využít až 35 hodin výuky na sněhu, večerní přednášky a diskuse), pětidenní permanentka, vybavená kuchyňka.
Cena: 15 999 Kč
Slevy: V případě vlastní dopravy sleva 1 000 Kč
Lyžování samostatně bez instruktora sleva 2 000 Kč
Junioři narozeni po 30.11.2005 sleva 1 700 Kč
Senioři narozeni před 30.11.1956 sleva 500 Kč
Termín: 20.3. - 25.3.2022 (neděle - pátek)
Přihlášky: On-line přihláškou zde do 28.2.2022, nebo do zaplnění.
Akreditace instituce: Akreditace vzdělávací instituce - Č.j.: MSMT-39245/2020-1. Kopie rozhodnutí MŠMT ČR je zde.
Akreditace programu: Akreditace vzdělávacího programu - Č.j.: MSMT-32510/2020-4-829. Kopie rozhodnutí MŠMT ČR je zde.
   

 Tre Valli:

Tre Valli (Tři údolí) v italských Dolomitech jsou tři lyžařská centra, která uspokojí i náročné lyžaře. Jsou to Moena – Alpe Lusia, Passo San Pellegrino a Falcade. Passo San Pellegrino a Falcade jsou vzájemně lyžařsky propojena, obě dvě střediska nabízejí spoustu sjezdových tratí jak pro začátečníky tak i pokročilé lyžaře. Svou stavbou jsou ideální pro carving a moderní lyžování vůbec.

Pension ve FalcadeNa milovníky dlouhých sjezdů čeká 10 km dlouhá sjezdová trať, která vede z vrcholku Col Margherita, obtáčí se přes Passo Valles, místní horský masív, až do Falcade. Moena – Alpe Luisa je samostatný skiareál vzdálený asi 13 km od Passo San Pellegrino, s nímž není lyžařsky propojen. Naleznete zde ojedinělé a dokonalé černé padáky z vrcholku Le Cune a Valbony, které vedou směrem do malebné vesničky Moena. Mezi skiareály Moena a Passo San Pellegrino během dne jezdí skibus. Pro lyžaře, kterým nevadí cestování skibusem je připravena zajímavá lyžařská trasa s názvem “Skitour dell´amore“, která Vás proveze po těch nejlepších sjezdovkách tří skiareálů. Skipasy Tre Valli platí pro lyžařskou oblast Passo San Pellegrino / Falcade a Ski Area Alpe Lusia.

  • Nadmořská výška lyžařského areálu: 1 190 – 2 517 m
  • Převýšení: 1 327 m
  • Počet sjezdových tratí: 6 černých + 25 červených + 23 modrých = 54
  • Délka sjezdových tratí: 7 + 20 + 38 = 65 km
  • Počet kabin, sedaček a vleků: 3 + 15 + 6 = 24
  • Hodinová kapacita přepravních zařízení: 41 200 osob
  • Snowparky: 4

Tre Valli mapa

Přihlaste se
k odběru novinek