Sportovní kurzy.cz

Přepnout do PC verze Registrovat Přihlásit

Kurz skialpinismu v ledovcovém středisku Weissee

Kurz skialpinismu je určen všem zájemcům, kteří vyznávají krásy skitouringu a freetouringu, nebo do nich chtějí teprve proniknout, včetně lavinové a bezpečnostní problematiky. Kurz proběhne v ledovcovém středisku Weissee. Horská chata Rudolfshütte ve výšce 2315 m a okolní Weißsee Glacier World v centru Hohe Tauern National Park, patří mezi nejlepší rakouské skitouringové a freeridové lokality. Přímo od chaty je možno vyrazit na túry všech stupňů obtížnosti. Vrcholy Sonnblick, Granatspitze, Ödwinkel či Hocheise uspokojí i ty nejnáročnější skialpinisty. Pro začátečníky nabízí údolí pohodové výstupy a krásné sjezdy po širokých pláních.

Weissee

Budeme klást důraz na získání základních i pokročilejších dovedností pro bezpečný pohyb v zimním horském terénu, techniky výstupů a sjezdů v rozmanitém terénu, problematiku lavinové prevence a záchrany. Lektorovat budou specialisté na lavinovou bezpečnost Horské služby ČR a Svazu lyžařů ČR, zkušení quidi a horští vůdci.

Místo konání: Ledovcové středisko Weissee, ubytování v ubytovně Erich Steinböck Hut v komplexu Berghotel Rudolfshütte.
Termíny:

18.4. - 21.4.2019 (Čt - Ne) - ZAPLNĚNO
21.4. - 24.4.2019 (Ne - St)

Poznámka: 22.4. je Velikonoční pondělí

Cena: 7990 Kč
V ceně: 3,5 dne v ráji skialpinismu, vedení zkušeným vůdcem v malých skupinkách, ubytování s polopenzí v horské chatě ve výšce 2315 m, vyvezení k chatě a svezení zpět k parkovišti lanovkou, večerní workshopy o bezpečném pohybu ve volném terénu, lavinách a materiálu. Parkování u dolní stanice lanovky zdarma.
Není v ceně: Doprava (pomůžeme vám se zajištěním dopravy, pokud máte zájem)
Skialpinistická výstroj (lyže se skialpinistickým vázáním, stoupací pásy, teleskopické hole - můžete využít zvýhodněných cen v naší půjčovně)
Lavinové sety (lavinový přístroj, lopata, sonda - můžete využít zvýhodněných cen v naší půjčovně)
Přihlášky: On-line přihláškou zde, telefonicky (777 615 688), nebo e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Weißsee Glacier World
Mapa Weissee

 

Zájemcům nabízíme nákup skialpinistického vybavení za zvýhodněných podmínek včetně bezplatného poradenství a možností otestování na kurzu. Nekupujte zajíce v pytli, vyzkoušejte si svou nejvhodnější výbavu. Napište si o cenu a doporučení na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Ilustrační fotky z minulých kurzů skialpinismu najdete ve fotogalerii a na Facebooku.

FreeSkiAlp.cz

SportovniKurzy.cz, online marketing: kubickovo.cz, hostováno na hostime.cz | © 1996-2018

Nahoru PC verze