Kurz skialpinismu v Sellraintalu

Jedno z nejkrásnějších údolí v Tyrolských Alpách

Pro začínající i pokročilé skialpinisty

Včetně lavinové bezpečnosti

Kvalifikovaní lektoři skialpinismu

Ubytování v alpském penzionu s polopenzí

Večerní přednášky a posezení

Kurz skialpinismu v údolí Sellraintal

Sellraintal Kurz skialpinismu je určen všem zájemcům, kteří vyznávají, nebo chtějí proniknout do krás skitouringu, freetouringu a freeridu včetně lavinové a bezpečnostní problematiky. Kurz proběhne v údolí Sellraintal, jednom z nejkrásnějších v Tyrolských Alpách, ležícím mezi ledovcovými středisky Sölden a Stubai. Penzion Gasthof Ruetz je v zimním obdobím vyhledávanou základnou skialpinistů všech výkonnostních úrovní.

Budeme klást důraz na získání základních i pokročilejších dovedností pro bezpečný pohyb v zimním horském terénu, techniky výstupů a sjezdů v rozmanitém terénu, problematiku lavinové prevence a záchrany. Lektorovat budou specialisté na lavinovou bezpečnost Horské služby ČR a Svazu lyžařů ČR, zkušení quidi a instruktoři.

Důležité informace:

Místo konání: Penzion Gasthof Ruetz, údolí Sellraintal, Rakousko.
Termíny: 3.2. - 6.2.2022 (Čt - Ne) - ZAPLNĚNO
10.3. - 13.3.2022 (Čt - Ne) - ZAPLNĚNO
Cena: 8 500 Kč
V ceně: 3,5 dne v ráji skialpinismu, vedení zkušeným vůdcem v malých skupinkách, ubytování s polopenzí v pěkném penzionu, večerní workshopy o bezpečném pohybu ve volném terénu, lavinách a materiálu.
Není v ceně: Doprava (pomůžeme vám se zajištěním dopravy, pokud máte zájem)
Skialpinistická výstroj (lyže se skialpinistickým vázáním, stoupací pásy, teleskopické hole - můžete využít zvýhodněných cen v naší půjčovně)
Lavinové sety (lavinový přístroj, lopata, sonda - můžete využít zvýhodněných cen v naší půjčovně)
Přihlášky: Kurz je zaplněn, případné dotazy pište e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
   

Gasthof RuetzZájemcům nabízíme nákup skialpinistického vybavení za zvýhodněných podmínek včetně bezplatného poradenství a možností otestování na kurzu. Nekupujte zajíce v pytli, vyzkoušejte si svou nejvhodnější výbavu. Napište si o cenu a doporučení na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Navštivte náš blog a přečtěte si článek o skialpinismu.

Ilustrační fotky z minulých kurzů skialpinismu najdete na Facebooku.

Přihlaste se
k odběru novinek