Kurz skialpinismu v Sellraintalu

Jedno z nejkrásnějších údolí v Tyrolských Alpách

Pro začínající i pokročilé skialpinisty

Včetně lavinové bezpečnosti

Kvalifikovaní lektoři skialpinismu

Ubytování v alpském penzionu s polopenzí

Večerní přednášky a posezení

Kurz skialpinismu v údolí Sellraintal

Sellraintal Kurz skialpinismu je určen všem zájemcům, kteří vyznávají, nebo chtějí proniknout do krás skitouringu a skialpinismu včetně lavinové a bezpečnostní problematiky. Kurz proběhne v údolí Sellraintal, jednom z nejkrásnějších v Tyrolských Alpách, ležícím mezi ledovcovými středisky Sölden a Stubai. Penzion Gasthof Ruetz je v zimním obdobím vyhledávanou základnou skialpinistů všech výkonnostních úrovní.

Budeme klást důraz na rozvoj základních i pokročilých dovedností pro bezpečný pohyb v zimním horském terénu, techniky výstupů a sjezdů v rozmanitém terénu, včetně lavinové prevence, pod vedením specialistů na lavinovou bezpečnost a zkušených a kvalifikovaných lektorů.

Kurzy skialpinismu pořádáme již 9. sezónu. Fotky z minulých kurzů na Facebooku.

Důležité informace:

Místo konání: Penzion Gasthof Ruetz, údolí Sellraintal, Rakousko.
Termín: 2.2. - 5.2.2023 (Čt - Ne) - ZAPLNĚNO
Cena: 9 300 Kč
V ceně: 3,5 dne v ráji skialpinismu, vedení zkušeným kvalifikovaným lektorem v malých skupinkách, ubytování s polopenzí v pěkném penzionu, večerní workshopy o bezpečném pohybu ve volném terénu, lavinách a materiálu.
Není v ceně: Doprava (pomůžeme vám se zajištěním dopravy, pokud máte zájem)
Skialpinistická výstroj (lyže se skialpinistickým vázáním, stoupací pásy, teleskopické hole - můžete využít zvýhodněných cen v naší půjčovně, nebo prodejně)
Lavinové sety (lavinový přístroj, lopata, sonda - můžete využít zvýhodněných cen v naší půjčovně, nebo prodejně)
Přihlášky: Přihlásit se můžete on-line formulářem do zaplnění kurzu. Případné napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
   

Gasthof RuetzZájemcům nabízíme nákup skialpinistického vybavení za zvýhodněných podmínek včetně bezplatného poradenství a možností otestování na kurzu. Nekupujte zajíce v pytli, vyzkoušejte si svou nejvhodnější výbavu. Napište si o cenu a doporučení na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Navštivte náš blog a přečtěte si článek o skialpinismu.

Přihlaste se
k odběru novinek