Sportovní kurzy.cz

Přepnout do PC verze Registrovat Přihlásit

Příměstský bike tábor

Bike tábor Opava

Fotogalerii najdete na našem Facebooku.

Na základě dlouholetých zkušeností s výukou cyklistiky pořádáme, již tradičně, příměstský bike tábor v Opavě a okolí pro děti sedmileté a starší. Ve vybraných termínech lze přihlásit děti již od pěti let. Na základě úspěšné činnosti našeho Bike Teamu (aktuality najdete na Facebooku) organizujeme školu kola, či cyklo soustředění zaměřené na bezpečné pokročilé ovládání biku, formou příměstského tábora, pod vedením našeho dlouhodobého lektora a trenéra Vojty Švána, který patří do nejužší české špičky v enduro závodech na horských kolech a jeho týmových kolegů.

Tábor proběhne v opavských městských sadech, areálu Stříbrného jezera a Oderských vrchů v okolí Opavy vždy od pondělí do pátku. Děti si převezmeme ráno kolem 8. hodiny, budeme se o ně starat, učit ovládat kolo, hrát hry na kolech i bez nich v krásném přírodním prostředí, dáme jim najíst a napít a kolem 16. hodiny vám je zase vrátíme. V ceně jsou instruktoři, teplé jídlo v restauraci, dopolední a odpolední svačinka, pitný režim, pomůcky k hrám, pronájem tělocvičny v případě špatného počasí, týmová trika, fotografie a ceny, celodenní výlet do blízkého bikeparku. Strava je rozmanitá a pestrá, spolupracujeme se zavedenými podniky, restaurací Parkhotelu a JINAKavárnou, zde mohou děti využívat také úložné a hrací prostory. Program bude přizpůsoben dovednostem, šikovnosti a zdatnosti dětí.

Připravili jsme také program pro pokročilé bikery. Ať už jste členové našeho či jiného cyklistického týmu, nebo ne, můžete se zlepšit v pokročilých cyklo dovednostech. V případě zájmu nám napište, nebo zavolejte.


Pokud nemáte jízdní kolo, nebo některou část vybavení, můžete se dovybavit v našem obchodě za výhodné ceny.

Místo konání: Městské sady v Opavě, sraz před naším obchodem Sportovní kurzy.cz, Jaselská 31 (budova Opavlenu a.s.).
Termín: 08.7. - 12.7.2019 (Po - Pá) ZAPLNĚNO
22.7. - 26.7.2019 (Po - Pá) (možné přihlásit děti již od 5ti let)
29.7. - 02.8.2019 (Po - Pá) (možné přihlásit děti již od 5ti let)
V případě zájmu skupiny lze domluvit jiný termín.
Cena: 2900,- Kč
Program: 08.00 hod. převzetí dětí v místě konání
08.00 - 10.00 rozcvička, hry, škola kola
10.00 - 10.30 dopolední svačinka
10.30 - 12.00 hry, škola kola
12.00 - 13.00 oběd
13.00 - 14.30 hry, škola kola a další sporty 
14.30 - 15.00 odpolední svačinka
15.00 - 15.45 hry, škola kola a další sporty
15.45 - 16.00 konec, předávání dětí rodičům v místě konání
Poznámka: Potřebovat budete své kolo, přilbu a oblečení odpovídající počasí. Na dětské ozdravné rekreace přispívají podnikové odbory. Ochranná přilba je povinná. V ceně není úrazové pojištění.
Přihlášky: On-line přihláškou zde,e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo telefonicky (777 615 688).

Bike tábor Opava

Děkujeme firmě Fros za podporu bike táborů.
Firma Fros je sponzorem inline kroužku.

Děkujeme JINAKavárně za skvělé zázemí, domácí svačinky a kávičku.
JINAKavárna

SportovniKurzy.cz, online marketing: kubickovo.cz, hostováno na hostime.cz | © 1996-2018

Nahoru PC verze