Příměstský inline tábor Opava

Hlavní náplní je výuka inline bruslení

Hravou formou v malých skupinkách

Vedení kvalifikovanými a zkušenými instruktory

Ideální a bezpečné prostředí v parku

Bruslení v hale v případě deště

Denně teplý oběd a dvě svačinky

Příměstský inline tábor v Opavě

Platba za tábor probíhá těsně před, nebo při nástupu. Garantujeme, že v případě zrušení termínu, nebo jiných problémů spojených s koronavirem, o peníze nepříjdete.

Na základě dlouholetých zkušeností s výukou inline bruslení provozujeme, již tradičně, o prázdninách příměstský inline tábor v Opavě pro děti od 5 do 15 let. Chcete aby se vaše děti bezpečně a hravou formou s přáteli v kolektivu naučily pokročilému bruslení? Jsme autoři knihy "Jak dokonale zvládnout inline bruslení" (Grada 2006) a naše inline škola má mnoholetou tradici. Naši pečlivě proškolení instruktoři jsou zkušení a trpěliví odborníci. Opavské městské sady jsou pro bruslení jako stvořené, nabízejí bruslařské stezky a plochy s kvalitním asfaltem, skatepark, travnaté plochy, dětská hřiště, či možnost koupání.

Tábor proběhne v městských sadech vždy od pondělí do pátku. Děti si převezmeme ráno kolem 8. hodiny, budeme se o ně starat, učit bruslit, hrát hry na bruslích i bez nich v krásném prostředí městských sadů, dáme jim najíst a napít a kolem 16. hodiny vám je zase vrátíme. V ceně jsou instruktoři, teplé jídlo v restauraci, dopolední a odpolední svačinka, pitný režim, pomůcky k hrám, pronájem tělocvičny s možností bruslení v případě špatného počasí, týmová trika, fotografie a ceny. Strava je rozmanitá a pestrá, spolupracujeme se zavedenými podniky, restaurací Parkhotelu a Rodinnou kavárnou Květ lotosu, zde mohou děti využívat také úložné a hrací prostory.

inline-tabor3Program bude přizpůsoben dovednostem, šikovnosti a zdatnosti dětí. Náplní inline bruslení bude výuka základů jízdy vpřed, vzad, brždění, zatáčení, pokročilého bruslení, slalomu, sjezdu, základů triků, her, jízdy v rozmanitých podmínkách.


Pokud nemáte inline brusle, nebo chrániče, zajistíme zapůjčení výbavy v naší půjčovně za výhodné ceny. Děti mohou využít také zázemí půjčovny a servisu. Dále můžete využít zvýhodněné ceny na nákup vybavení v našem obchodě. Náplň tábora lze úspěšně zvládnout pouze na dostatečně kvalitních bruslích s kolečky v jedné řadě (nikoliv se zadními, nebo všemi kolečky ve dvou řadách) a s kvalitní botou, která dostatečně upevní nohu. Pokud si vlastní výbavou nejste jisti, přijďte se poradit, nebo nechejte brusle oservisovat v našem obchodě.

Doporučujeme začátečníkům účast v našem inline kroužku, který se koná každé úterý. Děti se naučí základům bruslení a více si inline tábor užijí.


Fotografie najdete na Facebooku, ve fotogalerii a ukázková videa na YouTube.

Důležité informace:

Místo konání: Městské sady v Opavě, nástup je vždy v našem obchodě Sportovní kurzy.cz, Jaselská 31 (budova Opavlenu a.s.). K dispozici jsou lavičky u bruslařské stezky před obchodem, herna v Rodinné kavárně Květ lotosu, případně tělocvična Obchodní akademie či Městská hala v případě špatného počasí.
Termíny: 12.7. - 16.7.2021 (Po - Pá) - ZAPLNĚNO
19.7. - 23.7.2021 (Po - Pá) - ZAPLNĚNO
26.7. - 30.7.2021 (Po - Pá) - ZAPLNĚNO
16.8. - 20.8.2021 (Po - Pá)
23.8. - 27.8.2021 (Po - Pá)
V případě zájmu skupiny lze domluvit jiný termín.
Cena: 3 000 Kč
Program: 08.00 hod. převzetí dětí v místě konání
08.00 - 10.00 rozcvička, hry, výuka inline bruslení
10.00 - 10.30 dopolední svačinka
10.30 - 12.00 hry, výuka inline bruslení
12.00 - 13.00 oběd
13.00 - 14.30 hry, výuka inline bruslení a dalších sportů
14.30 - 15.00 odpolední svačinka
15.00 - 15.50 hry, výuka inline bruslení a dalších sportů
15.50 - 16.00 konec, předávání dětí rodičům v místě konání
Poznámky: Můžeme zajistit zapůjčení kvalitních bruslí a chráničů za zvýhodněné ceny.
Na dětské ozdravné rekreace přispívají podnikové odbory, můžeme vám vystavit fakturu pro zaměstnavatele.
Na dětské tábory přispívají pojišťovny, potvrdíme vám potřebné formuláře.
Ochranná přilba (např. cyklistická) je povinná.
V ceně není úrazové pojištění.
Přihlášky: On-line přihláškou zde, e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo telefonicky (777 615 688).
   

 

Děkujeme firmě Fros za podporu výuky inline bruslení.
Firma Fros je sponzorem inline kroužku.

Děkujeme Rodinné kavárně Květ lotosu za skvělé zázemí, domácí svačinky a kávičku.
logo kavarna kvet lotosu 1

Přihlaste se
k odběru novinek