Servis inline bruslí a skateboardů

Výměna a servis koleček

Servis ložisek

Výměna inline brzd

Nastavení komponentů

Servis skateboardů

Bootfitting

Servis kolečkových bruslí a skateboardů

obchod_mapa.jpgNáš sportovní obchod s vlastním servisem je umístěn v bezprostřední blízkosti bruslařských terénů v opavských Městských sadech (Jaselská 31, Opava, navigace: N 49°56.859', E 17° 53.275'). Ideální bruslařské plochy jsou vzdálené pár kroků (skluzů). V dohledu je také nový skatepark se spoustou umělých překážek pro skokany a trikaře. Provozní doba je zde.

Je zde opravdové centrum opavského inline bruslení a skateboardingu, včetně našich kurzů, tréninků a velkých závodů. Hlavním letním artiklem tak jsou kolečkové brusle a vše potřebné ke kvalitnímu bruslení. Zajišťujeme záruční i pozáruční servis, sezónní prohlídky, ladění, tuning, upgrade a bootfitting všech typů bruslí. Poradenství a návrhy řešení jsou zdarma. O průběhu prací a případných změnách vás vždy budeme telefonicky informovat. Snažíme se nabídnout špičkový servis se zárukou kvality za přijatelnou cenu a s maximální úsporou času.

Máme dlouhodobé zkušenosti z provozování servisu a prodeje bruslí, vedeme bruslařské školy a tábory, pořádáme inline závody pro veřejnost a máme svůj závodní bruslařský tým. Všechny tyto aktivity vedou k našemu velkému přehledu na kolečkové scéně a můžeme vám opravdu odborně poradit.

Najdete u nás sportovní zboží renomovaných značek, které používáme a testujeme v rámci závodů, sportovních kurzů, táborů a sportovních škol. Nabízíme vše potřebné pro kvalitní bruslařské zážitky. Nabízíme modely inline bruslí a doplňků od rekreation, fitness, speed, až po freestyle a street. Kromě bruslí značek Rollerblade, Luigino, Seba, Fila a Powerslide, u nás nejdete náhradní díly, chrániče, přilby, doplňky, oblečení aj.

Přihlaste se
k odběru novinek