Sportovní kurzy.cz

Přepnout do PC verze Registrovat Přihlásit

Servis kolečkových bruslí - Inline centrum Opava

obchod

Náš sportovní obchod je umístěn v bezprostřední blízkosti bruslařských terénů v opavských Městských sadech (Jaselská 31, Opava, navigace: N 49°56.859', E 17° 53.275'). Ideální bruslařské plochy jsou vzdálené pár kroků (skluzů). V dohledu je také nový skatepark se spoustou umělých překážek pro skokany a trikaře.

obchod_mapa.jpg

Je zde opravdové centrum opavského inline bruslení, včetně kurzů, tréninků a velkých závodů. Hlavním letním artiklem tak jsou kolečkové brusle a vše potřebné ke kvalitnímu bruslení. Zajišťujeme záruční i pozáruční servis, sezónní prohlídky, ladění, tuning, upgrade všech typů bruslí. Poradenství a návrhy řešení jsou zdarma. O průběhu prací a případných změnách vás vždy budeme telefonicky informovat. Snažíme se nabídnout špičkový servis se zárukou kvality za přijatelnou cenu a s maximální úsporou času.

cedule_-_mala.jpgMáme dlouhodobé zkušenosti z provozování servisu a prodeje bruslí, vedeme bruslařské školy v několika městech v ČR, pořádáme inline závody pro veřejnost a máme svůj závodní bruslařský tým. Všechny tyto aktivity vedou k našemu velkému přehledu na kolečkové scéně a můžeme vám opravdu odborně poradit. Otevírací doba je zde.

Najdete u nás sportovní zboží renomovaných značek, které používáme a testujeme v rámci sportovních kurzů a škol. Nabízíme vše potřebné pro kvalitní bruslařské zážitky. Modely inline bruslí a doplňků od rekreation, fitness, speed, až po freestyle, street a agressive. Kromě bruslí, kterých máme kolem osmdesáti modelů značek Rollerblade, Seba, Fila a Powerslide, u nás nejdete náhradní díly, chrániče, přilby, doplňky, oblečení aj. Servisujeme a upgradujeme všechny typy inline bruslí. Nabízíme poradenství v oblasti speed a fitness skatingu, sportovního tréninku, závodního bruslení apod.

SportovniKurzy.cz, online marketing: kubickovo.cz, hostováno na hostime.cz | © 1996-2018

Nahoru PC verze