Inline škola Opava

Individuální výuka inline bruslení

Pro jednotlivce, nebo skupinky

Pro děti i dospělé, začátečníky i pokročilé

Hravou a bezpečnou formou

Vedení kvalifikovanými a zkušenými instruktory

Ideální a bezpečné prostředí v parku

Inline škola Opava

Inline výukaJiž mnoho let pro vás organizujeme Školu inline bruslení. Pro děti nabízíme výuku inline bruslení formou inline kroužku nebo příměstkých inline táborů. Pro dospělé a děti, kterým nevyhovuje termín nebo skupinová výuka, nabízíme individuální výuku v termínech, které si sami vyberete. Chcete se bezpečně naučit inline bruslení? Bez zbytečných omylů, pádů, modřin, zranění? Jsme autoři knihy "Jak dokonale zvládnout inline bruslení" (Grada 2006) a naše škola má mnohaletou tradici. Naši instruktoři se státní licencí jsou zkušení a trpěliví odborníci. V intenzivních kurzech se můžete naučit bruslit od úplných začátků až po pokročilou jízdu. A to zábavnou, bezpečnou formou logicky navazujících cvičení.

Zúčastnit se mohou děti od pěti let, dospělí bez věkového omezení, začátečníci, mírně i více pokročilí.

Inline arealPokud nemáte inline brusle, nebo chrániče, zajistíme vám zapůjčení výbavy v naší půjčovně za zvýhodněnou cenu 50 Kč / osobu / set / hod. Další slevy na vás čekají při nákupu inline vybavení v našem obchodě.

V bezprostřední blízkosti našeho obchodu se nachází bruslařské stezky v Městských sadech, skatepark a nově vybudovaný inline areál, což představuje ideální nabídku rozmanitých terénů pro všechny druhy bruslení od začátků po pokročilé bruslení. Bruslení lze kombinovat s dalšími aktivitami, jako discgolf, slackline či hry na dětských hřištích.

Připravili jsme také program pro pokročilé bruslaře. Ať už jste absolvovali naši školu, nebo ne, můžete se zlepšit v pokročilých dovednostech, jako je speedskating (rychlostní bruslení), freestyle slalom atd. Nabízíme také výuku bruslení pro školy a skupiny. V případě zájmu nám napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Důležité informace:

Místo konání: Městské sady v Opavě, sraz je v našem obchodě Sportovní kurzy.cz, Jaselská 31 (budova Opavlenu a.s.).
Termíny: Vyberte si termín a délku výuky, vhodné pro Vás nebo skupinu a objednejte e-mailem, nebo telefonicky.
Program: Program individuální výuky přizpůsobíme Vašim potřebám a cílům. Nejčastěji probíhá výuka základů jízdy vpřed, brždění, zatáčení, ale také pokročilé bruslení, jízda vzad, slalom, sjezd, základy triků, jízda v rozmanitých podmínkách apod.
Poznámka: Můžeme zajistit zapůjčení bruslí a chráničů za zvýhodněnou cenu 50 Kč / osobu / set / hod.
Další sleva čeká na účastníky při nákupu sportovního vybavení v našem obchodě, nebo internetovém obchodě.
Přihlášky: E-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo telefonicky (777 615 688).
   

Ceník individuální výuky:

Velikost skupiny: Celková cena za 60 minut výuky:
1 osoba 500 Kč
2 osoby 800 Kč
3 osoby 1000 Kč
4 osoby 1200 Kč
5 osob 1500 Kč
   
Přihlaste se
k odběru novinek