Sportovní kurzy.cz

Přepnout do PC verze Registrovat Přihlásit

Výjezdová lyžařská škola pro děti z Opavy a okolí

materske-skoly.jpg

Na základě dlouholetých zkušeností s výukou lyžování provozujeme víkendovou lyžařskou školu pro děti z Opavy a okolí. Je určena dětem od pěti let, úplným začátečníkům, mírně i více pokročilým lyžařům. Náš propracovaný systém na sebe navazujících cvičení je založen na moderních přístupech alpských lyžařských škol a také na našich dlouholetých zkušenostech s výukou lyžování.materske-skoly-vlek.jpg Zábavnou formou účastníky provedeme od úplných začátků k bezpečnému lyžování, a dále k sportovnímu modernímu lyžování, řezaným obloukům, carvingu. Během šesti sobotních výcvikových dnů se děti v malých skupinách budou rychle a bezpečně zlepšovat pod vedením zkušených instruktorů, držitelů licencí Instruktor, nebo Učitel lyžování.

Informativní fotografie a z minulé sezóny najdete zde a dále ve fotogalerii.

Jsme autory výukového filmu "Škola carvingu" a knih o moderním lyžování "Lyžování od základů k dokonalosti" a "Lyžování od základů k freestyle".

Účastníci získají slevu na lyžařské vybavení v našem internetovém obchodě (lyže, lyžáky, přilby, chrániče, snowboardové vybavení).

Místo konání: Moderní lyžařský areál v Tošovicích u Fulneku. V případě špatných sněhových podmínek změníme středisko za výše položené (např. Karlov) při zachování stejné ceny.
Termíny výjezdů: 6.1., 13.1., 20.1., 27.1., 3.2., 10.2.2018 (soboty)
Program: Od 9 do 15 hodin lyžařský výcvik s polední pauzou na jídlo, hry, kolektivní zábava.
Odjezd: Opava: V 8 hodin na zastávce u Adivu na Olbrichově ulici, Hradec n/M.: 8.20 hod. u nákupního střediska OKO, Fulnek: 8.40 hod. u PennyMarketu
Příjezd: Opava: V 16 hodinna zastávce u Adivu na Olbrichově ulici, Hradec n/M.: 15.40 hod. u nákupního střediska OKO, Fulnek: 15.20 hod. u PennyMarketu Případné změny místa výstupů po dohodě!
V ceně: 6 víkendových dnů na horách, téměř 40 hodiny výuky čistého času, teplé nápoje, pedagogický dozor po celý den, doprava autobusem na místo a zpět, výcvik pod vedením kvalifikovaných instruktorů, upomínkové fotografie a video, závěrečný závod, ceny.
Cena: 3850,- Kč
Poznámka: Na dětské ozdravné rekreace přispívají podnikové výbory. Nabízíme zapůjčení kompletní výzbroje za výhodné ceny.
Přihlášky: On-line přihláškou zde, telefonicky na 777 615 688 (Jiří Reichert), nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) do 23.12.2017

FreeSkiAlp.cz

SportovniKurzy.cz, hostováno na hostime.cz | © 1996-2018

Nahoru PC verze