Sportovní kurzy.cz

Přepnout do PC verze Registrovat Přihlásit

Výjezdová lyžařská škola pro děti z Opavy a okolí

 

materske-skoly.jpgNa základě dlouholetých zkušeností s výukou lyžování provozujeme víkendovou lyžařskou školu pro děti z Opavy a okolí. Je určena dětem od pěti let, úplným začátečníkům, mírně i více pokročilým lyžařům. Náš propracovaný systém na sebe navazujících cvičení je založen na moderních přístupech alpských lyžařských škol a také na našich dlouholetých zkušenostech s výukou lyžování.materske-skoly-vlek.jpg Zábavnou formou účastníky provedeme od úplných začátků k bezpečnému lyžování, a dále k sportovnímu modernímu lyžování, řezaným obloukům, carvingu. Během šesti sobotních výcvikových dnů se děti v malých skupinách budou rychle a bezpečně zlepšovat pod vedením zkušených instruktorů, držitelů licencí Instruktor, nebo Učitel lyžování.

Informativní fotografie a fotogalerii z minulé sezóny najdete zde a dále na Facebooku.

Jsme autory výukového filmu "Škola carvingu" a knih o moderním lyžování "Lyžování od základů k dokonalosti" a "Lyžování od základů k freestyle".

Účastníci získají slevu na lyžařské vybavení v našem internetovém obchodě (lyže, lyžáky, přilby, chrániče, snowboardové vybavení).

Místo konání: Moderní lyžařský areál v Tošovicích u Fulneku. V případě špatných sněhových podmínek změníme středisko za výše položené (např. Karlov) při zachování stejné ceny.
Termíny výjezdů: 5.1., 12.1., 19.1., 26.1., 2.2., 9.2.2019 (soboty)
Program: Od 9 do 15 hodin lyžařský výcvik s polední pauzou na jídlo, hry, kolektivní zábava.
Odjezd: Opava: V 8 hodin u restaurace Zelený jelen, Olbrichova ulice, Hradec n/M.: 8.20 hod. u nákupního střediska OKO, Fulnek: 8.40 hod. u PennyMarketu. V případě vlastní dopravy odečteme poměrnou částku a sraz je v 9.00 hod. na parkovišti v Heiparku v Tošovicích.
Příjezd: Opava: V 16 hodin u restaurace Zelený jelen, Olbrichova ulice, Hradec n/M.: 15.40 hod. u nákupního střediska OKO, Fulnek: 15.20 hod. u PennyMarketu. Případné změny místa výstupů po dohodě.
V ceně: 6 víkendových dnů na horách, téměř 40 hodiny výuky čistého času, teplé nápoje, pedagogický dozor po celý den, doprava autobusem na místo a zpět, výcvik pod vedením kvalifikovaných instruktorů, upomínkové fotografie a video, závěrečný závod, ceny.
Cena: 3950,- Kč
Poznámka: Na dětské ozdravné rekreace přispívají podnikové výbory. Nabízíme zapůjčení kompletní výzbroje za výhodné ceny.
Přihlášky: On-line přihláškou zde, telefonicky na 777 615 688 (Jiří Reichert), nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) do 31.12.2018.

 

FreeSkiAlp.cz

SportovniKurzy.cz, online marketing: kubickovo.cz, hostováno na hostime.cz | © 1996-2018

Nahoru PC verze