Elektrokola

ElektrokolaNemáte potřebnou výkonnost? Elektrokolo vás vráti do hry, na oblíbená místa, na dlouhé i obtížné výlety. Podívejte se na naší nabídku horských elektrokol.

Běžecký sortiment

Běžecká vestaNabízíme široký sortiment běžeckých láhví, ledvinek a vest Ultimate Directionboty Inov-8, Dynafit, Salomon, Brooks, Saucony, Asics, sporttestery Suunto, brýle Oakley, oblečení aj.

Breda City Trail Opava

Breda City Trail Opava 2016V sobotu 22.6. se můžete postavit na start 4. ročníku krosového běhu Breda City Trail Opava. Účastníci získají slevu až 30% z MOC na nákup běžeckého vybavení v našem obchodě.

Příměstské tábory v Opavě

tabory13O letních prázdninách tradičně pořádáme oblíbené příměstské tábory s inline nebo bike programem. Přihlásit se můžete zde.

Inline kroužek v Opavě

Inline kroužekZahájili jsme pravidelný kroužek inline bruslení. Probíhá každé úterý od 16.30 do 17.30 hod. před naším obchodem v opavských Městských sadech, pokud nezaprší.

Blade Nights Opava

Blade Nights OpavaDalší letošní Blade Night Opava s OC Breda & Weinstein a firmou AgroBio proběhne v sobotu 20.7.2019. Přijďte si zabruslit noční Opavou.

Přihlaste se
k odběru novinek