Elektrokola

ElektrokolaNemáte potřebnou výkonnost? Elektrokolo vás vráti do hry, na oblíbená místa, na dlouhé i obtížné výlety. Podívejte se na naší nabídku horských elektrokol.

Běžecký sortiment

Běžecká vestaNabízíme široký sortiment běžeckých láhví, ledvinek a vest Ultimate Directionboty Inov-8, Dynafit, Salomon, Brooks, Saucony, Asics, sporttestery Suunto, brýle Oakley, oblečení aj.

Zavřeno - přestavba obchodu

V pondělí zavřenoVe dnech 2.10. - 18.10.2019 budeme mít z důvodu rekonstrukce obchodu zavřeno. Od pondělí 21.10.2019 vás přivítáme v rozšířených prostorech a ve standardní otevírací době.

Cykloservis v Opavě

servis-kol Nabízíme kompletní servis kol, prováděný zkušenými proškolenými techniky a aktivními bikery. Zajišťujeme záruční i pozáruční servis, sezónní prohlídky aj.

Skialpové kurzy

Kurz skialpinismuLoňskou sezónu byly kurzy skialpinismu rychle zaplněné, letos tomu nebude jinak. Zajistěte si včas místa na kurz skialpinismu v tradiční destinaci Sellraintal.

Zimní instruktorské kurzy

Instruktorské kurzyMůžete se již přihlásit na naše zimní instruktorské kurzy v lyžařském středisku Bílá v Beskydech. Staňte se instruktorem lyžování, nebo snowboardingu.

Přihlaste se
k odběru novinek