Proč nakupovat v našem obchodě

V našem obchodě Sportovní kurzy.cz v opavských městských sadech a internetovém obchodě nabízíme horská, gravel, silniční, elektro a další jízdní kola. Ze světových značek jsou zastoupeny Trek, KTM, RB, Core aj. Při prodeji klademe největší důraz na zasvěcené poradenství spojené s kvalitním servisem a prodejem všech potřebných komponentů a také doplňků, např. treter Bontrager, Giro a Force, cyklooblečení Troy Lee Designs, Endura. Oakley a Alpinestars, přileb Troy Lee Designs, Giro, Smith, Bollé a Kali, brýlí Oakley, Bollé, 3F a dalších. Rádi se s vámi podělíme o naše zkušenosti a znalosti z oblasti sportovní cyklistiky, kterou aktivně provozujeme.

Akce na kola

Novým trendem jsou elektrokola, která, ať se nám to líbí, nebo ne, se stále více prosazují v oblasti horské, trekové, či městské cyklistiky. Rádi jezdíte na kole a z nějakého důvodu nemáte potřebnou výkonnost? Omezuje vás to v délce nebo obtížnosti tratí, které byste rád jezdili? Elektrokolo vás vráti do hry, na oblíbená místa, na dlouhé i obtížné výlety. Vyberte si z horských elektrokol KTM a Trek, tyto značky mají s vývojem elektrokol největší zkučenosti. Ať už s pevným, nebo odpruženým rámem, crossová, či městská elektrokola.

Nejnovějším fenoménem jsou gravel biky. Najdete jich u nás dost, od výrobců RB, Trek, či KTM, a to tovární sety, nebo custom biky poskládané podle požadavků trhu, nebo přání zákazníka. Samozřejmostí je nabídka specializovaných komponentů, příslušenství, oblečení a doplňků.

Přihlaste se
k odběru novinek