Sportovní obchod v Opavě

Specializovaná prodejna s vlastním servisem

Půjčovna a test centrum

Jaselská 31

Opava - Městské sady

Telefon: 601 363 122

E-mail: jirka@sportovnikurzy.cz

Prodejna

Specializovaný sportovní obchod Sportovní kurzy.cz je členem mezinárodní organizace Sport 2000 International, která sdružuje nezávislé obchodníky se sportovním zbožím ve střední Evropě. Je umístěn v opavských Městských sadech, na Jaselské ulici č. 31 (budova Opavlenu a.s.).

Navigace: N 49°56.859', E 17° 53.275'.

Naši nabídku si můžete prohlédnout také na našich e-shopech SportovniKurzy.cz, FreeSkialp.cz, Freestyle-koloběžky.cz a Luigino.cz. Virtuálně si můžete obchod prohlédnout zde.

obchod_mapa.jpgKontakt:

Telefon: 601 363 122
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Otevírací doba:

Letní období duben - říjen:
Pondělí - pátek: 10.00 - 18.00 hod.
Sobota: Zavřeno
Neděle a státní svátky: Zavřeno

Zimní období listopad - březen:
Pondělí - pátek: 9.00 - 18.00 hod.
Sobota: 9.00 - 12.00 hod.
Neděle a státní svátky: Zavřeno

Zaměření obchodu:

serviscentrum.jpgModerní sportovní servisní centrum
Nabízíme komplexní servisní služby v oblastech inline bruslení, cyklistiky, scooteringu, skateboardingu, lyžování, skialpinismu, snowboardingu a ledního bruslení. Spojujeme zkušenosti, preciznost, rychlost a profesionální vybavení.

 

inline_brusleni.jpgInline bruslení
Specializujeme se na inline bruslení a vše k tomu potřebné. Nabídneme vám velký výběr bruslí a doplňků, servis, tuning, dále sportovní poradenství, vedeme školy a kurzy inline bruslení, máme závodní rychlobruslařský tým.

 

outdoor.jpgBěhání
Běžecká obuv a veškeré další vybavení pro běžce v terénu i na zpevněném povrchu, jako hydratační vesty, batohy a pásy, kompresní návleky, další doplňky a oblečení. Nabízíme to, v čem sami běháme.

 

cyklistika.jpgCyklistika
Jsme prodejci cyklistických značek Ghost, KTM, GT, Evil, Mongoose, Haro, Schwinn, Troy Lee Designs, Alpinestars, Giro, Mavic, Endura, Oakley, Suunto aj. MTB, elektrokola, silničky, freestyle BMX, citybiky, prodej, team, kurzy, servis.

 

scootScootering
Freestyle koloběžky, náhradní díly, doplňky, servis a stavba custom koloběžek na míru. Logická návaznost na inline bruslení podpořená spoluprací s mnoha ridery z nového skateparku umístěného přímo vedle nás.

 

longboardLongboardy & Cruiser / Skateboardy
Longboardy, cruisery a skateboardy, společně s náhradními díly, doplňky, kvalitním servisem, testovacími akcemi. Další kolečkový sport, kterému se věnujeme a který má v našem okolí ideální podmínky.

 

sjezd.jpgSjezdové lyžování
V zimních měsících se specializujeme na lyže a vše potřebné k sjezdovému lyžování. Nabízíme profesionální servis, velký výběr, odbornou radu, vedeme lyžařské školy, vydáváme odbornou literaturu.

 

skialpSkialpinismus
Milujeme skialpinismus ve všech jeho podobách, skitouring, freetouring i freeride. Nabízíme kompletní vybavení, které sami testujeme a používáme na horách, včetně lavinové výbavy, ABS batohů, safety setů. Samozřejmostí je také půjčovna a servis.

 

snb.jpgSnowboarding
Naše další zimní láska, carving na sjezdovce, nebo freeride ve volném terénu, a také vedení snowboardových škol, vzdělávací kurzy, profesionální servis. To vše nám pomáhá vám vybrat nejvhodnější výzbroj a výstroj z naší široké nabídky.

 

bezky.jpgBěžecké lyžování
Logický zimní doplněk inline bruslí, skating nebo klasika, obojí umíme a aktivně provozujeme. A umíme také poradit a servisovat. Vyberete si běžky, vázání, hole, boty, vosky a další praktické doplňky.

Přihlaste se
k odběru novinek