Sportovní kurzy.cz

Přepnout do PC verze Registrovat Přihlásit

Kurz skialpinismu v údolí Raurisertal

Kurz skialpinismuKurz skialpinismu je určen všem zájemcům, kteří vyznávají, nebo chtějí proniknout do krás skitouringu, freetouringu a freeridu včetně lavinové a bezpečnostní problematiky. Kurz proběhne v údolí Raurisertal nedaleko lyžařského a lázeňského střediska Bad Gastein. Horská chata Alpengasthof Ammererhof na konci údolí je v zimním obdobím vyhledávaným útočištěm skialpinistů všech výkonnostních úrovní. Přímo od chaty ve výšce cca 1600 m je možno vyrazit na túry všech stupňů obtížnosti. Třítisícové vrcholy Hoher Sonnblick, Hocharn a další uspokojí i ty nejnáročnější skialpinisty. Pro začátečníky nabízí údolí pohodové výstupy a krásné sjezdy po širokých pláních Kolmkarspitze a Silberpfennig.

Ammererhof

Budeme klást důraz na získání základních i pokročilejších dovedností pro bezpečný pohyb v zimním horském terénu, techniky výstupů a sjezdů v rozmanitém terénu, problematiku lavinové prevence a záchrany. Lektorovat budou specialisté na lavinovou bezpečnost Horské služby ČR a Svazu lyžařů ČR, zkušení quidi a horští vůdci.

Místo konání: Horská chata Alpengasthof Ammererhof, údolí Raurisertal, Rakousko.
Termín: 3.2. - 6.2.2018 (So - Út) ZAPLNĚNO
Cena: 6990,- Kč
V ceně: 3,5 dne v ráji skialpinismu, vedení zkušeným vůdcem v malých skupinkách, ubytování s polopenzí v horské chatě na konci údolí, večerní workshopy o bezpečném pohybu ve volném terénu, lavinách a materiálu.
Není v ceně: Doprava (pomůžeme vám se zajištěním dopravy, pokud máte zájem)
Skialpinistická výstroj (lyže se skialpinistickým vázáním, stoupací pásy, teleskopické hole - můžete využít zvýhodněných cen v naší půjčovně)
Lavinové sety (lavinový přístroj, lopata, sonda - můžete využít zvýhodněných cen v naší půjčovně)
Přihlášky: On-line přihláškou zde, písemně, telefonicky (777 615 688), nebo e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Zájemcům nabízíme nákup skialpinistického vybavení za zvýhodněných podmínek včetně bezplatného poradenství a možností otestování na kurzu. Nekupujte zajíce v pytli, vyzkoušejte si svou nejvhodnější výbavu. Napište si o cenu a doporučení na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Navštivte náš blog a přečtěte si článek o skialpinismu.

Ilustrační fotky z minulých kurzů skialpinismu najdete ve fotogalerii a na Facebooku.

FreeSkiAlp.cz

SportovniKurzy.cz, hostováno na hostime.cz | © 1996-2015

Nahoru PC verze